Makyaj bazı nedir ne işe yarar makyaj bazı yerine alternatif kullanılabilecek baz nedir?

Cildinize yaptığınız makyajı cildinize sabitlemek ve pürüzsüz görünmesini sağlamak için makyaj bazına ihtiyaç duyabilirsiniz peki alternatif seçenekler nelerdir

Makyaj bazı nedir ne işe yarar makyaj bazı yerine alternatif kullanılabilecek baz nedir?

Makyaj bazı cildinize uygulayacağınız fondöten, allık gibi ürünleri sabit ve daha uzun süreli tutması için makyaj bazı makyajın temek adımlarından bir tanesidir. Aynı zamanda her ne kadar içerisinde vitamin bulunan föndöten çeşitleri çıksa da föndötenin cildinizle daha az temas edebilmesi için makyaj bazı kullanmak önemlidir. İşte elmaelma.com okurları için bugün makyaj bazına alternafit ne kullanılabilir nasıl kullanılır? gibi soruları sizler için hazırladık.

makyaj bazı

MAKYAJ BAZI NASIL KULLANILIR?

İlk olarak makyaj bazınız makyaj yapıldıktan sonra değil temiz cilde makyaja başlamadan önce uygulamalısınız. Makyaj bazı cildinize uygulamak istediğiniz makyajın daha fazla kalıcı olmasını sağlamak aynı zamanda gözeneklerinizi daha küçük göstermektir. Aynı zamanda cildinizle fondötenin direk temas etmesini de engellemektedir. Cildinizin kadifemsi bir yumuşklığa sahip olması için makyaj bazı kullanmalısınız. Ancak sıklıkla sorulan sorulardan biri de oldukça pahalı olan makyaj bazlarına uygun fiyatlı olabilecek alternatif ne kullanılabilir sorusu için erkeklerin tıraş sonrası kullandıkları losyonu kullanabilirsiniz. Hemen hemen aynı görevi görmektedir ve sizin için uygun fiyatlı olacaktır. 

Yorumlar