Survivor yarışması yeni gelen Batuhan Eruygun Mustafa Kemal Kurt Elif Şadoğlu Yiğit Dikmen kimdir?

Survivor 2018 yarışmasına All Star ve Gönüllüler takımı olmak üzere 4 yeni yarışmacı sürpriz bir şekilde yarışmaya dahil oldu!

Survivor yarışması yeni gelen Batuhan Eruygun Mustafa Kemal Kurt Elif Şadoğlu Yiğit Dikmen kimdir?

Survivor 2018 yarışmasına dahil olan yarışmacılar All Star ve Gönüllüler takımı olmak üzer eşit bir şekilde dağıtıldı. Yeni gelen 4 isim arasından Elif Şadoğlu, Yiğit Dikmen, Mustafa Kemal Kurt, Batuhan Buğra Eruygun olmak üzere yeni yarışmacılar 2'şerli olarak takımlara dağıtıldı. Elif Şadoğlu ve Yiğit Dikmen All Star takımına Batuhan Buğra Eruygun ve Mustafa Kemal Kurt'da Gönüllüler takımına dahil oldu! Acun ılıcalı sosyal medya hesabından yaptığı isimler hakkında ''All Star ve Gönüllüler takımına katılan yeni yarışmacılarımıza başarılar diliyorum'' açıklamasını yaptı. Merak edilen sorular arasında olan yeni katılan yarışmacılar kaç yaşında? gerçek hayatta ne yapıyorlar? işte bütün soruların cevabı...

YİĞİT DİKMEN kimdir?

2015 yılının yeni dizilerinden Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Şehrin Melekleri dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştirecek olan Yiğit Dikmen daha önce 2014 yılında Survivor yarışmasına katılmış ve yarışmada 4. olmuştur. 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Yiğit Dikmen uzun süre amatör olarak futbol oynamıştır. 2011 senesinden beri Crossfit ile ilgilenen Yiğit Dikmen Türkiye’nin ilk Crossfit’cilerindendir ve antrenörlük yapmayı düşünmektedir.

ELİF ŞADOĞLU KİMDİR? 

Survivor 2017 gönüllüler takımının favori olan ve dikkatleri üzerine çekmeyi başaran yarışmacılarından. 1992 yılında doğan Elif Şadoğlu, İstanbul’da yaşamaktadır. Bugüne kadar katılım gösterdiği 184 yarışmadan 105 galibiyet 79 mağlubiyet gibi bir performans gösteren Elif Şadoğlu’nun istatistikleri de ne kadar iddialı bir Survivor yarışmacısı olduğunu kanıtlar nitelikte. 

Survivor 2017’ye katılmadan önce İstanbul Ataşehir’de bir spor merkezinde Fitness eğitmeni olarak çalışan Elif Şadoğlu, 2014, 2015 ve 2016 Türkiye Fitness Şampiyonluğu ve 2014 yılında TVG Fitness şampiyonlukları yaşama başarısı gösterdi.

MUSTAFA KEMAL KURT KİMDİR? 

Mustafa Kemal Kurt  Crossfit L1 Antrenörüdür. Mustafa Kemal Kurt aynı zamanda rugby oyuncusudur. Bulgaristan Avrupa Rugby  Şampiyonası katılmıştır. 

BATUHAN BUĞRA ERUYGUN KİMDİR? 

1991 yılında dünyaya gelen Batuhan Buğra Eruygun Türk Atlet’tir. Engelli koşularda yarışmakta, Fenerbahçe Spor Kulübünün lisanslı Milli Atlet sporcudusudur. 2013 yılında 7.98’lik süre ile 60 metre engelli Türkiye Salon rekorunun sahibidir. 60 metre engeli 8 saniyenin altında koşan ilk milli atlet olarak rekorlar kitabına ismini yazdıran isimdir. Yine aynı sene Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından doping kullandığı gerekçesi ile iki sene men edilmiştir.

2015 yılında Testis kanseri teşhisi konulan Milli Atlet uzun bir tedavi sürecinin ardından sağlığına kavuşmuş ve spor yaşantısına kaldığı yerden devam etmiştir. Günümüzde en son Survivor yarışmasına katılacak isimler arasında gösterilen Batuhan Buğra Eruygun İstanbul doğumludur. Boğa burcudur.

Yorumlar