Hızlı saç uzatan doğal yöntemler elma sirkesini mutlaka denemelisiniz!

Hızlı saç uzatan doğal yöntemler nelerdir? Elma sirkesi ile saçınızı uzatabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte en çabuk saç uzatan doğal yöntemler!

Hızlı saç uzatan doğal yöntemler elma sirkesini mutlaka denemelisiniz!

Saçlarınızın yavaş uzamasından şikayetçi misiniz? Evde uygulayacağınız doğal yöntemler sayesinde kısa süre içerisinde saçlarınızı uzatabilecek daha gür ve dolgun saçlara sahip olacaksınız. Bu mucize kürler sayesinde kısa sürede saçlarınızı uzatabileceksiniz. Peki hızlı saç uzatan doğal yöntemler nelerdir? İşte tüm yapmanız gerekenler! 

SOĞAN SUYUNU MUTLAKA DENEYİN 

Soğan suyu hızlı saç uzatma yöntemleri arasında en çok kullanılan yöntemlerden biridir. Saç uzatmasının yanı sıra saç dökülmesini önleme, yeni saç çıkarma ve beyaz oluşumunu engellemek gibi birçok konuda fayda sağlayan soğan suyu saçlar için adeta mucizevi bir etki yaratmaktadır. 

MALZEMELER

2 adet büyük boy soğan, Pamuk

YAPILIŞI

Soğanı ortadan ikiye bölerek suyunu çıkarın. Daha sonra pamuk yardımıyla saç köklerinize masaj yaparak uygulayın. 15 ile 20 dakika arası beklettikten sonra şampuan ile saçınızdan arındırabilirsiniz. Haftada birkaç kez uygulamanız yerinde bir karar olacaktır. Çok çabuk bir şekilde karşılığını alabileceksiniz. 

ELMA SİRKESİ İLE SONUCA İNANAMAYACAKSINIZ 

Elma sirkesi de yine saçların uzamasında oldukça etkili bir yöntemdir. Özellikle doğal ev yapımı sirke saçların Ph değerini dengelemektedir. Saçlarınızın parlak ve sağlıklı görünmesini istiyorsanız elma sirkesini muhakkak denemelisiniz. 

MALZEMELER

1 çay bardağı elma sirkesi, 4 su bardağı su

YAPILIŞI

Saçlarınızı şampuan ile güzelce yıkayın. Daha sonra su ile sirkeyi bir kabın içerisinde karıştırarak temiz saçlarınıza durulama suyu olarak uygulayın. Saçlarınızı her yıkadığınızda bu suyu uygulayabilirsiniz.

Yorumlar