Sıla Gençoğlu davalık olduğu şarkıcı Davut Güloğlu ile komşu oldu!

Yenikapı'da düzenlenen Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne katılmayacağını söylediği için Davut Güloğlu ile mahkemelik olan Sıla, 3 sene sonra komşu oldu.

Sıla Gençoğlu davalık olduğu şarkıcı Davut Güloğlu ile komşu oldu!

Şarkıcı Sıla Gençoğlu, İstanbul'da yapılan "Demokrasi ve Şehitler Mitingi" ile ilgili "Darbeye karşıyım ama Yenikapı'daki şova katılmayacağım" demişti.Bunun üzerine Davut Güloğlu, Sıla'ya sert sözler söylemiş ve küfüt niteliğinde kelimeler kullanmıştı. Sıla Gençoğlu, Güloğlu'nun bu davranışını affetmedi ve kendisinden şikayetçi oldu. İki ünlü şarkıcı aradan yıllar geçtikten sonra şimdi de komşu oldu.Güloğlu ile kavga eden Sıla, Güloğlu'nun oturduğu Sapanca'dan ev aldı.

SILA SERT SÖZLER SÖYLEMİŞTİ

Davut Güloülu Sıla Gençoğlu'na küfretmiş, kendisine gelen eleştirilere sosyal medya hesabı üzerinden cevap vermişti. Güloğlu twitter üzerinden, "Başkalarının görüşlerine demokrasi kılıfını giydirenler benim vatanına hizmet etmeyenlere karşı olan görüşümü demokrasi olarak görmüyorlar." diyerek cevap vermişti.

DAVALIK OLDUĞU KİŞİYLE KOMŞU OLDU

Davut Güloğlu'na sözlerini affetmeyen Sıla, 2 buçuk yıl hapis istemiyle dava açmıştı. 2016 yılında Güloğlu ile kavga eden Sıla, şimdi de kanlı bıçaklı olduğu Davut Güloğlu'nun oturduğu Sapanca'dan ev aldı. İkili artık yan yana otuacak. Aralarının düzelip düzelmeyeceği ise merak konusu oldu. 

 

 

Yorumlar