Selüliti azaltmanın püf noktaları neler şekerli içeceklerden uzak durun!

Selüliti azaltmanın püf noktaları neler?Selülit derdinden kurtulmak her kadının hayali! İşte selülitlerden kurtulmanın püf noktaları!

Selüliti azaltmanın püf noktaları neler şekerli içeceklerden uzak durun!

Her kadının kabusudur selülit problemi. Bazen ne yaparsak yapalım gitmeyeceğini düşündüğümüz bu problem aslında düzenli beslenme ve egzersizlerle tamamen yok olabiliyor. Burada dikkat edilmesi gereken nokta süreklilik. Elmaelma.com olarak sizlere selüliti azaltmanın püf noktalarının neler olduğunu araştırdık. İşte yapmanız gerekenler! 

Şekerli içeçeklerden aman uzak durun! 

Şeker ve glikoz tüketimi, genel sağlığınız ve selülitleriniz için hiç sağlıklı değildir. Gazlı içeçeklerden uzak durun. Bunun yerine su ya da yeşil çay gibi içeçekleri tercih edebilirsiniz. 

Bol bol yeşil çay için 

Yeşil çay, güzellik ve sağlık açısından zengin bir gıda olmasıyla bilinir. Antioksidanlar bakımından çok zengindir ve vücudun toksinlerden kurtulmasına yardımcı olmaktadır. 

Ve tabiki masaj! 

Selülitli bölgeye masaj yapmanın inanılmaz etkileri bulunmaktadır. Çünkü masaj yaparak selülit alanını uyarmaya yardımcı olursunuz. Ve bunun yanı sıra cildinizde yumuşak, sıkı, daha parlak ve pürüzsüz görünüm elde edebilirsiniz. 

 

 

Yorumlar