Siyah turpun faydaları nelerdir neye iyi gelir cilde etkileri nelerdir?

Doğala dönüş dönemi başladı! Kimyasal ürünler ve kremleri bir kenara bırakın. Siyah turpla hem sağlığınızı güzelleştirin hemde cildinizi!

Siyah turpun faydaları nelerdir neye iyi gelir cilde etkileri nelerdir?

Daha sağlıklı bir yaşam için siyah turpu tercih edin hem sağlığınız güzelleşsin hemde cildiniz! Cildinizi güzelleştirecek doğal bir yöntem mi arıyorsunuz? O halde size mucizevi bir önerimiz olacak. Hem daha sağlıklı bir beslenme hemde mükemmel görünmenize yardımcı olacak olan siyah turpu tüketmeye ne dersiniz? İşte elmaelma.com okurları için siyah turpun bitmek bilmeyen faydalarını sıraladık...

CİLDİNİZİ ONARIYOR!

Parlak ve daha sağlıklı görünen bir cilt için hayatınızda düzenli olarak tüketmeniz gereken şet siyah turp! Siyah turpun içerisinde bulunan B vitamini, çinko ve fosfor ile tam anlamıyla kan temizleyici görevini üstlenmektedir. Vücudunuzdaki atık maddelerin yanında iyi bir toksin atıcıdır. Hayatınıza siyah turpu düzenli olarak bulundurarak güzel bir cilde merhaba diyebilirsiniz.

DAYANILMAZ CİLT LEKELERİ

Siyah turpun içerisinde bulunan doğal antioksidan özelliği cildinizi yaşlanmaya  ve cilt lekelerine karşı koruma görevi üstlenmektedir. İçerisinde yüksek derecede C vitamini içermektedir. 

TİROİD HORMONLARINIZI DÜZENLİYOR!

Günümüzde bir çok kişinin tiroid rahatsızlığının bulunması siyah turp ile bütün çözümsüzlüklere karşı alternatif çözüm sağlamaktadır. Siyah turp içerisinde raphanin bakımından oldukça zengindir. Raphanin tiroid hormonlarınızın salgılanmasını ve üretimini sağlamaktadır. Anlayacağınız siyah turpta yok yok! Siyah turpu tüketerek tiroit hormonlarınızı düzene sokabilirsiniz.

Yorumlar