Estetik neye göre yapılmalıdır?

Yapılacak olan estetik uygulamalar kişinin ihtiyaçlarına yönelik tespit edilmeli ve buna uygun uygulamalar yapılmalıdır.

Hüseyin Tırman

Bildiğiniz gibi hepimizin gen haritası ve parmak izimiz gibi başka kimseye ait olmayan özelliklerimiz vardır. Bu bizim yaş aldıkça vücudumuzda meydana gelen değişimlere de yansır. Dolayısı ile başkalarına iyi gelen bir uygulama bir başkasını mutlu edecek sonuçlar vermemektedir. Yapılacak olan estetik uygulamalar kişinin ihtiyaçlarına yönelik tespit edilmeli ve buna uygun uygulamalar yapılmalıdır.

Estetik göze hitap etmekle birlikte hastaların daha sağlıklı, daha genç ve daha alımlı görünmeleri amaçlanmakla birlikte kimi uygulamalar ile konfor ve kolaylık da sağlanabilmektedir. BOTOX ile hastaların aşırı terleme, dış gıcırdatma ve migren sorunlarının çözülmesi gibi…

DOLGU DAHA SAĞLIKLI BİR GÖRÜNÜME KAVUŞABİLMEK İÇİN KULLANILIYOR

İhtiyaca yönelik olarak cildimizde kaybettiğimiz nemi SİMON MEZO, MEZOLİFT, MEZOTERAPİ gibi cildin ihtiyacı kollajen ise SCULPTRA, KÖK HÜCRE ve ELANSE gibi yöntemleri içeren hastalara özel tedavi protokolü uyguluyorum. DOLGU yüzümüzdeki yağ kaybı gibi problemlerin giderilmesi, daha sağlıklı bir görünüme kavuşabilmek için kullanılıyor. Problemin düzeyine bağlı olarak DOLGU hızlı bir
problem çözücü olsa da SİMON DOLGU gibi yenilikçi çözümlere başvurmak daha kalıcı ve sağlıklı sonuçlar verebiliyor.

''CİLDE ZARAR VERMEYEN, İYİLŞME DÖNEMİ GEREKTİRMEYEN CİHAZLARI KULLANIYORUM''

Kemik yapısından, üstündeki yağlara, kas güçlerinizden cildinizin cildinizin gençleştirilmesi ve kalitesinin arttırılmasına kadar her alanda mevcut en geçerli teknolojiyi doğru markayla birinci elden üretilen FDA onaylı ve CE belgeli cihazlarımız ile hastalarımı tedavi ediyorum. BOTOX, DOLGU gibi geleneksel sıvı estetiği dışında anti-aging anlamında ICON ve PICOSIL gibi lazerler, ameliyatsız yüz germede son teknoloji olarak adlandırabileceğimiz ENDOLİFT LAZER AĞI kullandığım gibi 2010 yılından beri de ULTHERA gibi cilde zarar vermeyen, iyileşme dönemi gerektirmeyen cihazları kullanıyorum.

25 DAKİKALIK SEANSLAR İLE İNCELME SAĞLANABİLİYOR 

Vücut için ise ameliyatsız lazer lipo SCULPSURE cihazı ile 25 dakikalık seanslar ile 3 ila 5 santime kadar incelme sağlayabildiğimiz gibi, gevşeme ve sarkma problemleri için de cilt altına mikrofiber optik kanüllerle girilip cilt altını lazer enerjisiyle küçültüp ısıtmayı sağlayabiliyoruz.

''HASTANIN YÜZÜ İYİ ANALİZ EDİLMELİ''

Hastanın yüzü iyi analiz edilmeli, en az seans sayısıyla en etkin sonuç alınmaya çalışılmalı, gereksiz işlemlerden kaçınılmalıdır. Ayrıca tedavi tamamlandıktan sonra da kazanılan dinç ve sağlıklı görünümü korumak adına ek tedaviler veya kombine tedaviler uygulanmalıdır.

"Sitemizde köşe yazarı olarak yazı yazan tüm yazarlarımız yazdıkları yazı ve görüşlerden tamamıyla kendileri sorumludur. Köşe yazarlarının yazılarından dolayı İnternethaber Yayıncılık AŞ. (elmaelma.com) hiçbir şekilde yasal sorumluluk kabul etmemektedir."
Yorumlar