Genital Estetik

Vajinal deformasyonun artık ameliyatsız, ağrısız cinsel hayatlarında daha keyifli ve daha sağlıklı olmalarını sağlayabiliyoruz.

Hüseyin Tırman

Kadınların önemli bir sorununu oluşturan vajinal deformasyonun artık ameliyatsız, ağrısız cinsel hayatlarında daha keyifli ve daha sağlıklı olmalarını sağlayabiliyoruz. Vajinal bölgedeki gevşeme ve sarkmanın yol açtığı sağlık problemlerinin yanı sıra o bölgedeki renk farklılıkları da kadınları oldukça rahatsız ediyor.

Vajinal gevşeklik, idrar kaçırma, kuruluk, dokuda esneklik kaybı, cinsel sorunlar ve estetik görüntüdeki rahatsızlıklar için Geni-Fix ameliyatsız uygulanan en yeni teknoloji. Radyofrekans ısısı ile ısıtmak sureti ile kan dolaşımının artması, vajinal duvarların dayanıklılığının ve esnekliğinin kazandırılması ile mümkün oluyor. Yeni kollajen oluşumunu da harekete geçiren bu sistem aynı zamanda vajina kuruluğunu da çözüyor. Geni-Fix ile hem herhangi bir cerrahi kesi olmadan, hem ağrı, sancı, kanama, olmadan tek bir seansla bile tatmin edici sonuç almak mümkün. Cinsel perhize gerek kalmadığı için de istirahate gerek duyulmuyor. Her hasta için ayrı bir başlık kullanılıyor olması, hijyenik koşulların sağlanması açısından oldukça önemli.

Genital bölgeyi hem dıştan hem de içten görünümünü iyileştiren Geni-Fix sadece estetik açıdan değil tıbbi ve psikolojik açıdan da farklı sorunların çözümünde kullanılıyor. Özellikle sık idrar kaçırma sorununda tercih ediliyor.

Normal doğum sonrası vajinal dokuda gerçekleşen genişleme, vajinal bölgede hassasiyetin azalmasına neden olabiliyor. Cinsel ilişkide yaşanılan hazzı olumsuz etkileyebilen bu durumu vajinal duvarlardaki kollajen yapısını düzenleyerek çözümlüyor. Menopoz ile birlikte oluşan hormonal değişikliklerin etkilediği vajina dokularında düzenleme yaparak hastaların daha mutlu bir cinsel hayat yaşamasını sağlıyor.

genital estetik

Geni-Fix uygulaması sırasında, radyo frekans enerjisi kullanılarak vajinanın iç ve dış dokusu kontrollü bir şekilde ısıtılarak kollajenin ve dolaşımın artması sağlanmaktadır. Bu artış gevşemiş olan vajinanın toparlanmasına, vajina içinde ise daralmaya, sıvı miktarının artışına ve vajina duvarlarının güçlenmesine neden olur.

Genital bölgede fiziksel bir sorun teşkil etmese de hastayı psikolojik açıdan rahatsız eden ve bu tedavi yöntemine başvurması için yönlendiren bir konu da genital bölgenin koyu renkli görünümü konusudur. Hem hormonların etkisi ile hem kullandığımız bazı ilaçlar, bazen de sadece genetik faktörler nedeni ile dış genital bölge zamanla koyulaşabiliyor. Bu bölgede Picosil lazer cihazı ile renk tonu açılarak eski haline gelmesi sağlanıyor.

Medikal Estetik Hekimi Dr. Hüseyin Tırman'ın YouTube Kanalına Abone Olmayı Unutmayın!

"Sitemizde köşe yazarı olarak yazı yazan tüm yazarlarımız yazdıkları yazı ve görüşlerden tamamıyla kendileri sorumludur. Köşe yazarlarının yazılarından dolayı İnternethaber Yayıncılık AŞ. (elmaelma.com) hiçbir şekilde yasal sorumluluk kabul etmemektedir."
Yorumlar