5 aylık hamileyken aşı olan Bengü, eleştirilere yanıt: Bebeğim antikorlu doğacak

5 aylık hamile olan Bengü, hamile olmasına rağmen aşı olduğu için gelen eleştirilere cevap verdi. Bengü, eleştirilere "Bebeğim antikorlu doğacak" yanıtını verdi

5 aylık hamileyken aşı olan Bengü, eleştirilere yanıt: Bebeğim antikorlu doğacak

Koronavirüs aşılama süreci hızla devam ederken 5 aylık hamile Bengü de koronavirüs aşısı yaptırdı. Hamile olduğu için eleştirilen şarkıcı, önceki gün Nişantaşı'ndaki bir mağazadan çıkarken objektiflere takıldı. Ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet eden Bengü, hem aşı hakkında hem de çalışma hayatı hakkında merak edilen soruları yanıtladı.

"Bebeğim antikorlu doğacak"

Konuyla ilgili detaylı araştırma yaparak aşı olduğunu belirten Bengü, "3 aydan sonra aşı yapılması öneriliyor. Ben 5 aylık olduğum için gönül rahatlığıyla ilk gün gidip aşı yaptırabildim. Şu ana kadar da hiçbir yan etki görmedim. İnşallah bebeğim de antikorlu doğacak. Ben ailem, hepimiz uygun gördük. Doktorumla izin verdi. Aşı olmayı yaptırmamaktan daha uygun buluyorum. Özellikle hamilelik döneminde koronaya yakalanırsan daha riskli buluyorum" diye konuştu.

 "Üçüncü çocuğu düşünmüyorum"

İkinci bebeklerine eşinin ismi Selim'i koyacaklarını söyleyen Bengü, "Toplamda kaç çocuk sahibi olmayı istiyorsunuz?" sorusuna "Babamıza kalsa 4-5 tane olacak ama bende o yok, yaş sınırını aşıyorum. İkinci ile sahalara veda etmeyi düşünüyorum. Bir kız bir erkek yeter. Babasını çok seviyorum, oğlunu da çok seveceğim" yanıtını verdi.

2018 yılında Selim Selimoğlu ile evlenen Bengü'nün bu evlilikten Zeynep adında bir kızı bulunuyor. 5 aylık hamile olan ünlü şarkıcı, önümüzdeki aylarda ikinci kez anne olacak.

Kaynak: SNOB Magazin

Yorumlar