AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'dan Susamam şarkısına eleştiri!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, rap müziğinin ünlü ismi Şanışer'in yeni çıkardığı Susamam adlı şarkısını eleştiri bombardımanına tuttu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'dan Susamam şarkısına eleştiri!

Sosyal sorumluluk projesi adı altında yapılan ve kamuoyunda büyük yankı uyandıran "Susamam" şarkısı birçok kişi tarafından beğenilirken birçok kişi tarafından da eleştiri yağmuruna tutuldu. Toplumsal sorunları ele alan şarkıyı eleştirenlerden biri de AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ oldu. Dağ,  Susamam diyenlerin Türkiye'nin en kritik dönemlerinde nasıl lâl olduğunu çok iyi biliyoruz" ifadelerini kullandı.

BİNLERCE BEĞENİ VE ÖVGÜ YAĞDI

Şarkısını sosyal sorumluluk projesi olarak değerlendiren Şanışer, toplumsal sorunları ele aldığını söylemişti. Şarkı kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum aldı. Şarkıya yorum yapanlardan biri de AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'dı. 

"SANAT PROVOKASYONUN ARACI OLMAMALIDIR"

Dağ, kişisel Twitter hesabından yayınladığı videoya ilişkin paylaşımında da, "Sanat, provokasyonun ve siyasi manipülasyonun aracı olmamalıdır. #Susamam diyenlerin Türkiye'nin en kritik dönemlerinde nasıl lâl olduğunu çok iyi biliyoruz" ifadelerini kullandı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ Susamam şarkısını eleştirdi!

 

Yorumlar