Dünyanın en güzel kızı seçilen Thylan Blondeau sevgilisiyle öpüşürken görüntülendi!

4 yaşındayken dünyanın en güzel kızı seçilen Thylan Blondeau sevgilisi Milane Meritte ile dudak dudağa öpüşürken görüntülendi!

Dünyanın en güzel kızı seçilen Thylan Blondeau sevgilisiyle öpüşürken görüntülendi!

Henüz 4 yaşındayken çıktığı bir defilede keşfedilen ve fotoğraflarının tüm dünyaya yayılmasıyla dünyanın en güzel kızı ünvanını alan 18 yaşındaki Thylan Blondeau şimdilerde artık genç bir kız oldu! Los Angeles sokaklarında arkadaşlarıyla görüntülenen Thylan Blondeau ilerleyen saatlerde sevgilisi Milane Meritte ile dudak dudağa öpüşürken görüntülendi! 

4 yaşındayken dünyanın en güzel kızı seçilerek adını tüm dünyaya duyuran Thylan Blondeau'nun annesi Véronika Loubry ve futbolcu Patrick Blondeau'nun kızı. Bir süre önce Instagram hesabını kapatan Thylan Blondeau geçtiğimiz Ocak ayında yeniden açarak paylaşımlar yapmaya başladı.

Genç kız sokak stili ile dikkat çekereken erkek arkadaşı Milane Meritte ile dudak dudağa öpüşürken kameralara yakalandı.

Thylan Blondeau 4 yaşındayken Fransız bir tasarımcı  Jean-Paul Gaultier'in defilesinde yürüyerek adından bahsettirmişti. Dünyanın en güzel kızı ünvanını alarak adını tüm dünyaya duyurmayı başarmıştı.

dünyanın en güzel kızı thylan blondeau sevgilisiyle öpüşürken yakalandı

 

Yorumlar