Ali Taran'ın eski eşi kansere yenildi!

Ali Taran'ın eşi Selma Ann Desmond'tan ayrılıp Ayşe Özyılmazel ile evlenmesi üzerine açıklamalar yapan ve hastalığının ilerlediğini söyleyen Desmond, kansere yenik düştü.

Ali Taran'ın eski eşi kansere yenildi!

Reklamcı Ali Taran'ın bir süredir kanser tedavisi gören eski eşi Selma Ann Desmond, vefat etti.       
Taran'ın bir süre önce boşandığı 54 yaşındaki eski eşi Selma Ann Desmond'un Levent'teki evinde hayatını kaybettiği öğrenildi.

Selma Ann Desmond'un cenazesinin, yakınları tarafından Zincirlikuyu Mezarlığı morguna kaldırıldığı kaydedildi.

59 yaşındaki eşi Ali Taran’ın kendisinden boşandıktan 17 gün sonra 1 Temmuz’da 32 yaşındaki Ayşe Özyılmazel ile evlenmesi üzerine büyük şok yaşadığını söyleyen Desmond, bu olayın ardından vücudundaki kanser hücrelerinin arttığını açıklamıştı.

Taran'ın yeni ilişkisi hakkında konuşan Selma Ann Desmond, "Ali'ye de Ayşe'ye de mutluluklar diliyorum. Oğlumuz Kuzey üzgün ve kırgın. Gelin hanıma bir tavsiyem var; sakın hasta olmasın. Benim geçirdiğim hastalığı geçirmesin" demişti.

Desmond, hastalığı döneminde eski eşinin ilaç paralarını ödemediğini iddia ederek şunları söylemişti:"Şok geçiriyorum. İlaçlarım için gerekli parayı ödemiyor. Bu nasıl bir beladır. Ben iyileşmeye çalışıyorum, o beni hasta etmek için elinden geleni yaptı, yapmaya devam ediyor. İlaçlar olmadan nasıl iyileşeceğim? Yıllar önce hediye edilmiş mallarım var. Kendisinin de birden fazla malı vardır. Mahkeme kararıyla her türlü ilaç giderlerimi ödemekle sorumlu. Bu tavrı alarak benim ölmemi istediğini düşünüyorum. İtirazı olan var mı? Sesiz kalmak, alttan almak, artık salaklık derecesine giriyor.”

Yorumlar