Anne olan Tülin Şahin bebeğiyle ilk fotoğraflarını paylaştı beğeni yağdı!

Portekizli Pedro de Noronha ile nikah masasına oturan manken Tülin Şahin, dün ilk bebeğini kucağına aldı. İlk fotoğraflarını sosyal medyadan paylaştı.

Anne olan Tülin Şahin bebeğiyle ilk fotoğraflarını paylaştı beğeni yağdı!

Ünlü manken Tülin Şahin, geçtiğimiz Nisan ayında Postekizli iş indanı Pedra de Noronga ile dünyaevine girdi. Mayıs ayında Instagram hesabından hamile olduğunu duyuran Şahin, dün de anne olduğunu duyurdu. Kızıyla ilk fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Tülin Şahin'in bu paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni yağdı. 

BEBEĞİYLE İLK FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTI

Sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlü isimlerin başında gelen Tülin Şahin, doğum yaptıktan saatler sonra Instagram hesabından bebeğiyle fotoğraflarını paylaştı. Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen Şahin, "4 Kasim 2019, 12.08 Siena Leyla. Allah'ım kelimeler yetersiz." notuyla doğum sonrası pozlarını paylaştı.

Anne olan Tülin Şahin bebeğiyle ilk fotoğraflarını paylaştı beğeni yağdı! EŞİ DE DOĞUMA GİRDİ

Şahin'in bebeği Siena Leyla 3 kilo 200 gram ağırlığında dünyaya geldi. Tülin Şahin'i eşi Pedra de Noronha ise doğuma girerek eşine destek oldu. Düzgün fiziği ve podyumlarda başarısıyla yıllara meydan okuyan Şahin, hamileliğinin sekizinci ayında siyah bol bir elbise giyerek mankenlik yapmıştı.

Ünlü manken bebeğiyle ilk fotoğraflarını paylaştı! Beğeni butonu çöktü

 

Yorumlar