Arda Öziri kimdir ölümünün ardından sevgilisi parti verdi şimdi de merhum oyuncuyu suçladı

Arda Öziri kimdir? Arda Öziri hangi dizilerde oynadı? Arda Öziri'nin sevgilisi kimdir? Ölümünün 40. gününde sevgilisi parti vermişti açıklaması daha da skandal.

Arda Öziri kimdir ölümünün ardından sevgilisi parti verdi şimdi de merhum oyuncuyu suçladı

Arda Öziri kimdir? Arda Öziri ne zaman öldü? Arda Öziri Diriliş Ertuğrul dizisinde oynadı mı? Arda Öziri'nin sevgilisi Vildan Örnek kimdir? Arda Öziri'nin ölümünün kırkıncı gününde sevgilisi doğum günü partisi verdi. Tepkiler üzerine Vildan Örnek kendini savundu. Savunması "pes" dedirtti.

6 AYDIR KONUŞMUYORDUK

Eski sevgili Vildan Örnek, oyuncu Arda Öziri'nin ölümünden 40 gün sonra doğum gününü kutladı. Arda Öziri'nin arkadaşı Cengiz Çolak eski sevgiliyi ağır sözlerle eleştirdi. Örnek ise " Arda’nın ölümü beni çok üzdü ama öldüğünde biz zaten ayrıydık, 2016'da ayrıldık, altı aydır hiç konuşmuyorduk" dedi.

ÖLDÜĞÜ GÜN DUYGUSAL BİR YAZI YAZMIŞTI

Öziri'nin 6 yıllık sevgilisi Vildan Örnek, acısını sosyal medya hesabında paylaştığı “Eşim, dostum, arkadaşım, sırdaşım ne çok şey oldun hayatımda. Hayatıma girdiğin ilk günden beri (27.05.2012) şimdi tam 6 yıl sonra aynı gün kaybettim seni. Acımın tarifi olamaz. Sen babana kavuştun, bir gün biz de sana kavuşacağız. Hayatıma kattıkların için sana binlerce kez teşekkür ederim güzel insan…" satırları ile dile getirmişti.

'HEPİNİZİ SİLİYORUM'

Vildan Örnek, önceki akşam yeni yaşını kutladı. Eski sevgilinin, Arda Öziri'nin ölümünden 40 gün sonra organize ettiği dansözlü doğum günü partisi, Cengiz Çolak'ın tepkisini çekti. Çolak, 'Olan gerçekten ölene oluyormuş, hepinizi siliyorum' diyerek sosyal medyadan tepki göstermişti.

VİLDAN ÖRNEK'TEN AÇIKLAMA GELDİ

Oyuncu Arda Öziri’nin 40’ı çıkmadan doğum günü partisi yapmakla suçlanan sevgilisi Vildan Örnek Habertürk'ten Bülent İpek'e konuştu. Örnek, “Arda’nın ölümü beni çok üzdü ama öldüğünde biz zaten ayrıydık, 2016'da ayrıldık, altı aydır hiç konuşmuyorduk. Belki öldüğü gün başka kız arkadaşıyla beraberdi” dedi.

ARDA ÖZİRİ KİMDİR?

Arda Öziri, 14 Eylül 1978 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünü bitirdi. Aynı zamanda 'Anemi' isimli grupta vokallik yaptı.

 

Yorumlar