Aşk yaşadıkları söylenen Demet Özdemir ve Kaan Yıldırım Bodrum'da görüntülendi!

Bir süredir haklarında aşk dedikoduları çıkan Demet Özdemir ve Kaan Yıldırım, arkadaşlarıyla Bodrum'da görüntülendi.

Aşk yaşadıkları söylenen Demet Özdemir ve Kaan Yıldırım Bodrum'da görüntülendi!

Kaan Yıldırım ve eski eşi Ezgi Eyüboğlu geçtiğimiz Haziran ayında evliliklerini bitirme kararı almışlardı. Bu kararın ardından Kaan Yıldırım, kendisi gibi oyuncu olan Demet Özdemir'le aşk yaşadığı iddia edilmişti. Çift, önceki gün arkadaşlarıyla Bodrum'da tatil yaparken görüntülendi. Bu yakınlaşma herkesin  kafasını karıştırdı. Çünkü Kaan Yıldırım, Demet Özdemir'in eski sevgilisi Seçkin Özdemir'le de yakın arkadaş.

HAVUZ BAŞINDA GÖRÜNTÜLENDİLER

Posta'da yer alan habere göre; Kaan Yıldırım ile Demet Özdemir 19 Ağustos Pazartesi günü, Özdemir'in Bodrum-Yalıkavak'taki villasında sohbete başladı. Muhabbet sabah 04.00'e kadar sürdü. Demet Özdemir ile Kaan Yıldırım 20 Ağustos Salı sabahı da arkadaşlarıyla havuz başında görüntülendiler. Demet Özdemir fotoğraflarının çekildiğini fark edince şaşırdı. Kaan Yıldırım'a "Eyvah çektiler, ne yapacağız?" dedi.

APAR TOPAR VİLLADAN ÇIKTI 

Demet Özdemir, havuzdan sıkıp telofona sarıldı. Kaan Yıldırım ise habercileri fark edince şezlongdan kalkmadı. Bir süre sonra habercilerin gittiğini düşünen Kaan Yıldırım apar topar villadan çıkarak Gündoğan'daki evinin yolunu tuttu.

Aşk yaşadıkları söylenen Demet Özdemir ve Kaan Yıldırım Bodrum'da görüntülendi!

 

BU YAKINLAŞMA KAFALARI KARIŞTIRDI 

Öte yandan bu yakınlaşma kafaları karıştırdı. Çünkü Kaan Yıldırım, Demet Özdemir'in eski sevgilisi Seçkin Özdemir'le de yakın arkadaş.

demet özdemir ve kaan yıldırım bodrum'da görüntülendi!.

 

Yorumlar