Ayça Afşin Turan kimdir Çağatay Ulusoy'la ateşli sevişme sahnesi videosu olay!

Ayça Afşin Turan Çağatay Ulusoy sevişme sahneleri için olay bir yorum yaptı. Çağatay Ulusoy'la sevişme sahnelerinde zorlanmadım diyen Ayça Afşin Turan kimdir?

-A A+

Türkiye, Çağatay Ulusoy'la sevişme sahnelerinde zorlanmadım diyen Ayça Afşin Turan'ı merak ediyor. Ayça Afşin Turan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, dizileri ve filmleri yanı sıra Ayça Afşin Turan'ın Çağatay Ulusoy'la Muhafız dizisindeki sevişme sahneleri de merak konusu. Biz de elmaelma.com olarak hem Ayça Afşin Turan'ın Çağatay Ulusoy'la ateşli sevişme sahneleri için yaptığı yorumu hem de Ayça Afşin Turan kimdir, kaç yaşında sorularının yanıtlarını siz elmaelma.com okurları için derledik.

Türkiye'nin ilk Netflix dizisi Hakan: Muhafız'ın (The Protector)  için geri sayım başladı.14 Aralık Cuma günü yayına girecek olan dizinin başrol oyuncularından Ayça Ayşin Turan ise, Çağatay Ulusoy'la olan sevişme sahneleri hakkında açıklamalarda bulundu. Güzel oyuncu Turan, kırmızı halıda bekleyen muhabirlerin kendisine sevişme sahnesini sorması üzerine, bu konuda bir kompleksinin olmadığını net bir şekilde gösterdi.

HİÇ ZORLANMADIM ÇOK RAHATTIM

90 ülkede yayınlanmaya başlayacak olan dizinin yıldızı, Çağatay Ulusoy'la olan ateşli sevişme sahnesi hakkında, "Biz profesyonel insanlarız işimizi yaptık” diyerek dizide hiç zorlanmadığını ve çok rahat olduğunu dile getirdi.

Heyecanlı halleri ile de dikkatlerden kaçmayan Ayça Ayşin Turan, “Biz elimizden geleni yaptık gerisi seyircide” şeklinde konuştu.

AYÇA AFŞİN TURAN KİMDİR, ASLEN NERELİ, DİZİLERİ

Ayça Ayşin Turan, 25 Ekim 1992 doğumlu. İstanbul Üniversitesi Radyo sinema Televizyon bölümünde eğitimine devam eden oyuncu pek çok dizide rol almıştır. Oyunculuk eğitimini Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrosunda alan Ayça Ayşin Turan’ın oyuncu koçu Ferit Selçuk’tur. Ayrıca Sinop Belediye Konservatuarı’nda da eğitim görmüştür.

AYÇA AFŞİN TURAN'I ŞÖHRET YAPAN DİZİ: KARAGÜL

2011 yılında Dinle Sevgili dizisinde “Gülfem” rolüyle televizyona adım atan oyuncunun asıl çıkışı Karagül dizisindeki “Ada” rolüyle olmuştur. 2014’te yayın hayatına adım atan Karagül dizisinde Ece Uslu, Şerif Sezer, Yavuz Bingöl gibi isimlerle beraber rol almıştır.

İlk sinema filmi, 2015’te Şükrü Özyıldız ile başrolü paylaştığı Özcan Deniz imzalı “Sevimli Tehlike”dir.

26 yaşındaki genç oyuncu son olarak geçtiğimiz gün birinci bölümüyle ekranlarda olan “Meryem” dizisinde ilk başrolünü oynadı. Güzel oyuncu son olarak The Protector” (Hakan: Muhafız) isimli projede yer aldı.

ÇOK AĞLADIM AMA PES ETMEDİM

Turan daha önce verdiği bir röportajda en büyük hayalini gerçekleştirmek için Sinop’tan İstanbul’a gelişini şöyle anlatmıştı:

“Sinop’ta doğup büyüdüm. Oyunculuk çocukluk hayalimdi gibi bir klişe söylemeyeceğim ama küçük yaşlardan beri ileride ne tür bir meslek yapmam gerektiğini çok iyi biliyordum. Sanatla ilgilenecektim. Bu sayede İstanbul’a kalıcı olarak yerleştim. İstanbul’un kaosu başlarda beni korkuttu. Çok ağladım. Geri dönmeyi düşündüğüm zamanlar oldu ama pes etmedim. En büyük destekçim annemdi.”