Ayça Ayşin Turan Kimdir

Ayça Afşin Turan kimdir, kaç yaşında, boyu ve kilosu kaç? Karagül ve Muhafız dizileriyle adından söz ettiren Ayça Afşin Turan'ın biyografisi ve olay olan sevişme sahnelerini detayları elmaelma.com'da.

Ayça Ayşin Turan
-A A+

Ekranların mavi gözlü güzellerinden Ayça Afşin Turan kimdir, aslen nereli, kaç yaşında sorularının yanıtları elmaelma.com'un Ayça Afşin Turan biyografisinde. Karagül dizisinde Ada karakteriyle tanınan Ayça Afşin Turan, Meryem dizisiyle de ilk başrolünü oynamış ve ekranlardaki yerini sağlamlaştırmışı. 26 yaşında, 1.67 boyundaki Ayça Afşin Turan'ın Netflix'teki ilk Türk dizisi Hakan:Muhafız'daki rolü ve Çağatay Ulusoy'la olan sevişme sahneleri çok konuşulmuştu. 25 Ekim 1992 doğumlu olan Ayça Afşin Turan aslen Sinop'lu. Ayça Afşin Turan'ın göz rengi ve sevgilileri ise fanları tarafından en çok merak edilen konular arasında. Ayça Afşin Turan'ın sevgilileri arasında bir dönem Karagöl dizisinde babasını oynayan Özcan Deniz de var. Ayça Afşin Turan Özcan Deniz aşkı kısa sürdü. Ayça Afşin Turan'ın sevgilileri arasında Furkan Furkan Andıç, Ümit Oruç ve Aras Aydın da var. İşte Ayça Afşin Turan kimdir sorusunun detaylı yanıtı...

AYÇA AFŞİN TURAN KARİYERİ

Ayça Afşin Turan İstanbul Üniversitesi Radyo sinema Televizyon bölümünde eğitimine devam eden oyuncu pek çok dizide rol almıştır. Oyunculuk eğitimini Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrosunda alan Ayça Ayşin Turan’ın oyuncu koçu Ferit Selçuk’tur. Ayrıca Sinop Belediye Konservatuarı’nda da eğitim görmüştür.

AYÇA AFŞİN TURAN'I ŞÖHRET YAPAN DİZİ: KARAGÜL

2011 yılında Dinle Sevgili dizisinde “Gülfem” rolüyle televizyona adım atan oyuncunun asıl çıkışı Karagül dizisindeki “Ada” rolüyle olmuştur. 2014’te yayın hayatına adım atan Karagül dizisinde Ece Uslu, Şerif Sezer, Yavuz Bingöl gibi isimlerle beraber rol almıştır. İlk sinema filmi, 2015’te Şükrü Özyıldız ile başrolü paylaştığı Özcan Deniz imzalı “Sevimli Tehlike”dir.26 yaşındaki genç oyuncu son olarak geçtiğimiz gün birinci bölümüyle ekranlarda olan “Meryem” dizisinde ilk başrolünü oynadı.

AYÇA AFŞİN TURAN ÇAĞATAY ULUSOY SEVİŞME SAHNELERİ

Netflix'de yayınlanan ilk Türk dizisi olan Hakan: Muhafız (The Protector) da başrolü Çağatay Ulusoy'la başlaşan Ayça Afşin Turan'ın dizideki sevişme sahneleri ve o sahnelere ilişkin yorumları çok konuşulmuştu.

HİÇ ZORLANMADIM ÇOK RAHATTIM

90 ülkede yayınlanmaya başlayacak olan dizinin yıldızı, Çağatay Ulusoy'la olan ateşli sevişme sahnesi hakkında, "Biz profesyonel insanlarız işimizi yaptık” diyerek dizide hiç zorlanmadığını ve çok rahat olduğunu söylemişti.

Çağatay Ulusoy Ayça Afşin Turan sevişme sahneleri

ÇOK AĞLADIM AMA PES ETMEDİM

Ayça Aşin Turan oyuncu olmanın en büyük hayali olduğunu ve bu hayal için çok ağladığını verdiği bir röportajda şöyle anlatmıştı: 

“Sinop’ta doğup büyüdüm. Oyunculuk çocukluk hayalimdi gibi bir klişe söylemeyeceğim ama küçük yaşlardan beri ileride ne tür bir meslek yapmam gerektiğini çok iyi biliyordum. Sanatla ilgilenecektim. Bu sayede İstanbul’a kalıcı olarak yerleştim. İstanbul’un kaosu başlarda beni korkuttu. Çok ağladım. Geri dönmeyi düşündüğüm zamanlar oldu ama pes etmedim. En büyük destekçim annemdi.”

AYÇA AFŞİN TURAN SEVGİLİLERİ

Ayça Afşin Turan'ın sevgilisi kim sorusu da sık sık ünlü oyuncunun fanları tarafından merak ediliyor. Ayça Afşin Turan özel hayatını çok gözönünde yaşamasa da birlikte olduğu insanlar ünlü olunca her zaman magazin gündeminde önemli yer tuttu. Karagül dizisinde babası rolünü oynayan Özcan Deniz'le bir dönem adı anılan Ayça Aşfin Turan'ın bu ilişkisi uzun sürmedi. Basına Ayça Afşin Turan, 'Özcan Deniz'in yeni gözdesi' olarak yansımıştı.

Ayça Afşin Turan'ın sevgilileri arasında Furkan Andıç da vardı. Meryem dizisinde başrolü paylaşan Furkan Andıç ve Ayça Afşin Turan'ın samimi öpüşme sahneleri aşkı da ortaya çıkaran şey olmuştu.

Ayça Afşin Turan'ın bir diğer sevgilisi de sunucu Öykü Serter'in eski aşklarından Ümit Oruç olmuşut. İşadamı Ümit Oruç ile Ayça Afşin Turan bir mekanda görüntülenmiş ve aşkları ortaya çıkmıştı.

Ayça Afşin Turan Ümit Oruç

Ayça Afşin Turan'ın sevgilileri arasında oyuncu Aras Aydın da var. Altınsoylar dizisinden rol arkadaşı olan Aras Aydın'la bir süre birlikte olan Ayça Afşin Turan'ın bu aşkı 'dizi setinde bir aşk daha ' yorumlarına neden olmuştu.