Bella Hadid'den siyah iç çamaşırlı paylaşım göz kamaştırdı!

Dünyaca ünlü model Bella Hadid, siyah iç çamaşırıyla poz verdiği anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Bella Hadid'den siyah iç çamaşırlı paylaşım göz kamaştırdı!

Dünyadaki en popüler modellerden biri olan Bella Hadid, sınırları zorlayan paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Geçtğimiz günlerde pembe bikinisiyle yapmış olduğu paylaşımı takipçilerinden tam not almıştı. Şimdi ise bu paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Siyah iç çamaşırıyla poz verip sosyal medyadan takipçileriyle paylaştı. Hadid'in fotoğrafı bir milyondan fazla kişi tarafından beğenildi. Bella Hadid'i eleştiren takipçileri de oldu. Hadid'in bir takipçisi paylaşıma, "Cesur paylaşımlar ama bence vücudu sağlıksız görünüyor." yorumunu yaptı.

İÇ ÇAMAŞIRIYLA POZ VERİP, TAKİPÇİLERİYLE PAYLAŞTI

Sosyal medya üzerinden milyonlarca takipçisi olan ünlü ABD'li model Bella Hadid, sosyal medya hesabından iç çamaşırıyla poz verdiği anları takipçileriyle paylaştı.

bella hadid

"CESUR AMA SAĞLIKSIZ GÖRÜNÜYOR"

Instagram üzerinden siyah iç çamaşırı ile çekilmiş fotoğraflarını paylaşan Hadid, takipçilerine adeta mini bir defile yaptı. Hadid'in sınırları zorlayan paylaşımı 1 milyondan fazla kişi tarafından beğenildi. Hadid'in bir takipçisi paylaşıma, "Cesur paylaşımlar ama bence vücudu sağlıksız görünüyor." yorumunu yaptı.

bella hadid

''KUSURSUZ FİZİĞİ İLE GÜNEŞİ BİLE KISKANDIRIR'' 

Bella Hadid, pembe bikiniyle çekildiği pozu "Kıştan önce birkaç dakika daha D vitamini" notuyla Instagram'da paylaşmıştı. 22 yaşındaki model, formda görüntüsü ile takipçilerinden 1,5 milyon beğeni almıştı. Hadid'in bir takipçisi paylaşıma, "Kusursuz fiziği güneşi bile kıskandırır." yorumunu yapmıştı. Başka bir takipçisi ise, "Her yolu deniyorum söyle bir fiziğe ulaşamıyorum. Kıskançlıktan öleceğim." yorumunu yapmıştı

Yorumlar