Beren Saat hasta mı son halini görenler tanıyamadı

Beren Saat hasta mı? Nişantaşı'nda görüntülenen Beren Saat'in son hali şaşırttı. Çok kilo kaybettiği gözlenen Beren Saat'in soluk hali de dikkatlerden kaçmadı.

Beren Saat hasta mı son halini görenler tanıyamadı

Beren Saat'in son hali Nişantaşı'nda çekilen fotoğraflarıyla ortaya çıktı. Bitkin, zayıf ve solgun görünen Beren Saat hasta mı soruları da sevenleri tarafından merak ediliyor. Beren Saat'in mevsim değişikliği nedeniyle hasta olduğunu öğrenilirken, ünlü oyuncunun aşırı zayıf hali de gözlerden kaçmadı.

Beren Saat, önceki gün Nişantaşı’ndaki bir klinikten çıkarken objektife takıldı. Ani hava değişiminden kötü etkilenen ünlü oyuncunun soğuk algınlığı şikayetiyle kliniğe geldiği ortaya çıktı. Sesinin kısık olduğunu söyleyen ve bu nedenle soruları yanıtlamakta güçlük çeken Saat, apar topar aracına binip dinlenmek üzere evinin yolunu tuttu.

Beren Saat son hali

BEREN SAAT KİMDİR?

Beren Saat, 26 Şubat 1984 tarihinde, Ankara’da dünyaya geldi. Babası Hüseyin Avni Saat, annesi emekli öğretmen Ayla Saat’dir. Kendisinden 5 yaş büyük Cem adında abisi vardır. İlk ve orta dereceli öğrenimini Ted Ankara Koleji’nde tamamlayan genç oyuncu, üniversite eğitimi için Başkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nü tercih etti.

Üniversitede okuduğu sırada başvurduğu Türkiye’nin Yıldızları adlı T.V. programından olumlu cevap aldı. Programa katılan saat, yarışmayı ikinci olarak tamamladı. Yarışmayı düzenleyen ekip arasında bulunan yönetmen Tomris Giritoğlu’nun kardeşi, Saat’in yeteneklerinden kardeşine bahsetti ve böylece Beren Saat için şöhretin kapıları aralanmış oldu.

2004 yılında Aşkımızda Ölüm Var ve 2005 yılında Aşka Sürgün adlı dizilerde rol aldı; fakat onu gerçek anlamda ünlü yapan yapım Hatırla Sevgili oldu. Bu dizide canlandırdığı Yasemin rolü ile, 2006-2008 yılları arasında Türkiye’yi ekran başına kitlemeyi başardı.

2008 yılında Güz Sancısı adlı ilk sinema yapımında başrol oynadı. Bu film ile,Aşka Sürgün adlı diziden sonra ikinci kez usta yönetmen Tomris Giritoğlu ile beraber çalışma fırsatı buldu. Aynı yıl başlayan Aşk-ı Memnu adlı dizide canlandırdığı Bihter adlı karakter çok sevildi.

 

 

 

Yorumlar