Berrak Tüzünataç kimdir kalçasına dövme yaptırdığı anı takipçileriyle paylaştı!

Uzun süredir ekranlarda görünmeyen güzel oyuncu Berrak Tüzünataç, kalçasına dövme yaptırdığı anın fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu.

Berrak Tüzünataç kimdir kalçasına dövme yaptırdığı anı takipçileriyle paylaştı!

En son internet dizisi Fi'de canladırdığı Özge karakteriyle hafızalara kazınan güzel oyuncu Berrak Tüzünataç, sosyal medya hesabından kalçasına dövme yaptırdığı anları paylaştı. Takipçilerinin aklını başından alan Tüzünataç'ın bu paylaşımına kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum yağdı. 

ÇOK SAYIDA YORUM VE BEĞENİ ALDI

Uzun bir süredir ekranlarda görünmeyen Berrak Tüzünataç, sosyal medya hesabından kalçasına dövme yaptırdığı anları yayımladı. Güzel oyuncunun bu paylaşımı takipçileri tarafından çok beğenildi. Paylaşıma kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum yağdı. 

BERRAK TÜZÜNATAÇ KİMDİR?

Berrak Tüzünataç, 2 Kasım 1984 tarihinde Yalova'da ailenin ilk çocuğu olarak doğdu. İlk okulu ve orta okulu Özel Yalova Öncü Kolejinde okudu. 1995 senesinde Koç Lisesi'ni kazanıp ailesiyle birlikte İstanbul'a taşındı. Liseyi Koç Özel Lisesi'nde okudu, daha sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun oldu. Babası Yalova'da müteahitlik yapan Sefa Tüzünataç'dır. Naz adında bir kız kardeşi var. Berrak Tüzünataç, küçüklüğünde; kışları Yalova'da, yazları Yalova sayfiyesinin en eski sitelerinden Tuncelp'de yaşadılar.

Berrak Tüzünataç, 15 yaşına geldiğinde yani 1999 yılında,depreminin yaşandığı yıl, anne ve babası ayrılıyor. Yalova'da müteahhitlik yapan babasının yaptığı evlerden bazıları yıkılınca, baba 10 gün kadar hapis yatıyor. Berrak annesiyle birlikte İstanbul Caddebostan'a taşınıyor. Babası da İstanbul Etiler'de yaşamaya başlıyor. 2004 sonunda Yılmaz Erdoğan'ın da ders verdiği BKM (Beşiktaş Kültür Merkezi) atelyesine katıldı. 18 yaşındayken basında ilk olarak, futbolcu İlhan Mansız 'ın sevgilisi olarak tanınan Berrak hemen ardından Bodrum'daki Fuga Otellerinin ortağı Volkan Büyükhanlı ile yaşadığı olaylı ilişkiyle adını duyurdu. Fotoğrafçı Zeynel Abidin Ağgül'ün bir fotoğraf çekimi sırasında, çekimi kenardan izleyen Berrak'ında resimlerini çekince şöhret basamaklarını tırmanmaya başlıyor. "Elele" dergisi dahil olmak üzere dört ayrı dergide kapak oldu.

Berrak Tüzünataç "Son" dizisi ile iş hayatına devam etti. 2010 yılında "Bir Avuç Deniz" sinema filminde (Deniz Demirci) karakterini canlandırırken Engin Altan Düzyatan, Berrak Tüzünataç, Can Gürzap, Ayda Aksel, Zeynep Özder, Tuğrul Tülek, Ahu Yağtu ile beraber oynadı. Ayrıca Serdar Ortaç'ın 2004 yapımı "Canıma Minnet" adlı klibinde oynadı.

 İşte o paylaşım... 

Berrak Tüzünataç kimdir kalçasına dövme yaptırdığı anı takipçileriyle paylaştı!

 

Yorumlar