Beren Saat ve aşk yaşadığı söylenen DJ Maga'nın samimi görüntüleri ortaya çıktı!

Fransız DJ Maga ile yan yana olduğu fotoğrafı kabul eden Beren Saat'in şimdi de DJ Maga ile Çeşme'de tatil yaparken çekilen fotoğrafları ortaya çıktı.

Beren Saat ve aşk yaşadığı söylenen DJ Maga'nın samimi görüntüleri ortaya çıktı!

Şarkıcı Kenan Doğulu ile 2014 yılında nikah masasına oturan Beren  Saat'in geçtiğimiz günlerde Fransız DJ Maga ile mekanda çekilen fotoğrafı ortaya çıkmış hatta Saat fotoğraftaki kadının kendisinin olduğunu doğrulamıştı. Evliliğinin üzerinde karabulutlar dolaşan Saat'in bu görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından 'acaba aşk mı yaşıyorlar?' sorusunun gündeme gelmesi ise kaçınılmaz oldu. Saat cephesinden henüz bir açıklama gelmedi. 

BEREN VE MAGA'NIN YENİ FOTOĞRAFLARI ORTAYA ÇIKTI

Beren Saat, geçtiğimiz temmuz ayında İzmir'in Çeşme ilçesinde Belçim Bilgin, Esra Dermancıoğlu ve Gülcan Arslan ile tatil yapmıştı. Snob Magazin'in haberine göre; Beren Saat'e adının aşk dedikodularına karıştığı Fransız DJ Maga'nın da eşlik ettiği ortaya çıktı. Beren Saat ve Fransız DJ Maga'nın neşeli halleri objektiflere böyle yansımıştı.

Beren Saat ve aşk yaşadığı söylenen DJ Maga'nın samimi görüntüleri ortaya çıktı!Beren Saat ve aşk yaşadığı söylenen DJ Maga'nın samimi görüntüleri ortaya çıktı!

Yorumlar