Lahana çorbası diyeti nasıl yapılır haftada 5 kilo verdiriyor!

Lahana çorbası diyeti nasıl yapılır? Malzemeleri neler? Haftada 5 kilo verdiren bu mucize diyet sayesinde dal gibi olacaksınız!

Lahana çorbası diyeti nasıl yapılır haftada 5 kilo verdiriyor!

Lahana çorbası diyeti nasıl yapılır? Lahana çorbası nasıl yapılır? Haftada 5 kilo verdiren bu mucizevi diyet sayesinde kısa süre içerisinde istediğiniz görünüme kavuşabileceksiniz. Güçlü ve hızlı yağ yakımını sağlayan lahana çorbası ile sonuca inanamayacaksınız. İşte haftada 5 kilo verdiren lahana çorbası diyetinin yapılışı! 

Lahana çorbası diyeti: 

1.gün:

Doyana kadar, istediğiniz miktarda lahana çorbası içebilirsiniz. Yanında bol bol meyve tüketin, sadece muzdan uzak durun.

2.gün:

Sınırsız lahana çorbası ve sebze tüketebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken ise şu; bezelye, mısır ve fasulye yememelisiniz. Akşam saatlerinde bir adet haşlanmış patates de yiyebilirsiniz. İkinci günde meyve hiç tüketmemeli, bol bol su içmeyi de unutmamalısınız.

3.gün:

Sınırsız lahana çorbası içebilir, mısır ve patates gibi nişastalı besinler hariç doyana kadar sebze tüketebilirsiniz. Muz hariç diğer meyveleri de yiyebilir, şekersiz çay içebilirsiniz. Su içmeye yine özen gösterin.

4.gün:

Sınırsız lahana çorbası içebilir, üç adet muz tüketebilir ve yağsız süt içebilirsiniz.

5.gün:

500 grama kadar beyaz ya da kırmızı et ve taze domates yiyebilirsiniz. Lahana çorbasını sınırsız içebilirsiniz.

6.gün:

Sınırsız lahana çorbasının yanı sıra yağsız kırmızı et ve patates hariç pişmiş sebze yiyebilirsiniz.

7.gün:

Son günde yine sınırsız lahana çorba, buna ilave olarak esmer pirinç, düşük kalorili sebzeler tüketebilir, katkısız, doğal meyve sularından içebilirsiniz.

Yorumlar