Cem Yılmaz, "Satanist çetenin esirisin" diyen takipçisine espri yaparak cevap verdi

Komedyen Cem Yılmaz, kendisine satanist bir çete üyesi olduğunu söyleyen sosyal medya kullanıcısına espirili bir dille yanıt verdi!

Cem Yılmaz, "Satanist çetenin esirisin" diyen takipçisine espri yaparak cevap verdi

Cem yılmaz'ın 18 Ekim'de vizyona giren filmi, sosyal medya kullanıcıları tarafından boykot edildi.  Bir sosyal medya kullanıcısı ise  2 Arada ve Kaçamak'tan oluşan Karakomik Filmler ile izleyici karşısına çıkan Cem Yılmaz'ı satanist çete üyesinin esiri olduğunu söyledi. Komedyen ise sosyal medya kullanıcısına kendi üslubuyla cevap verdi.Yılmaz, "Bazen büyük resmi görmek için geriye açılırsın ve bir bakmışsın resimden çıkmışsın. İşte büyük resmi gören bir tatlişko. Satanist çete! Bu ay param yatmadı, neler oluyor? diyerek yanıt verdi. 

"ÇETENİN ESİRİ"

Cem yılmaz'ın 18 Ekim'de vizyona giren filmi, sosyal medya kullanıcıları tarafından boykot edildi. Binlerce kişi Twitter'da 'cemyılmazfilminegitmiyorum' etiketi altında komedyene tepki gösterdi. Yılmaz'a gelen en ilginç tepki ise "Bizzat şeytan ve paraya tapan satanist bir çetenin esiri" oldu.

"İŞTE BÜYÜK RESMİ GÖREN TATLİŞKO"

Gelen yorumu gören Cem Yılmaz ise ters bir cevap vermek yerine şunları söyledi: "Bazen büyük resmi görmek için geriye açılırsın ve bir bakmışsın resimden çıkmışsın. İşte büyük resmi gören bir tatlişko. Satanist çete! Bu ay param yatmadı, neler oluyor? Son bir ay içinde bağlı olmadığım örgüt, çete, dış mihrak bırakmadılar :) Küçük adamın büyük resmi görme merakı bu çağın en faydasız hastalığı bence. Mihrakım diyerek sana yüz vurdum, gönlünün dalında bir yuva kurdum. Baronlar espri verin!"


 

Yorumlar