Ciciş Esra Ersoy Instagram hesabından çırılçıplak fotoğrafını paylaştı

Cesur pozlarıyla gündeme gelen Esra Ersoy, "Sanat eseri gibi fiziğim var" diyerek sosyal medya hesabından çırılçıplak fotoğrafını paylaştı.

Ciciş Esra Ersoy Instagram hesabından çırılçıplak fotoğrafını paylaştı

Ciciş kardeşler olarak tanınan kardeşlerden Esra Ersoy, yine yaptı yağacağını. Sosyal medya hesabından çırılçıplak fotoğraf paylaşan Esra Ersoy, yine adından söz ettirdi. Boyundan büyük bir peluş ayıya sarılan Ersoy paylaşıma, Vakti zamanında baba amca dayı korkusundan güzellik kraliçesi unvanı da alamadım. Ama görüldüğü üzere Taçsız kraliçeyim."notunu düştü. 

''GÖRÜLDÜĞÜ ÜZERE TAÇSIZ KRALİÇEYİM''

Sosyal medya hesabı Instagram'da 341 bin takipçisi bulunan Esra Ersoy, cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Pembe bir duvarın önünde peluş ayıya sarılarak poz veren Ersoy, altına şu notu düştü: "Dünya fenomenleri daha neler koyuyor valla. Hele Karle mi bir kadın var evli onun kocası bile olmasına rağmen ne pozlar koyuyor. Sanat eseri gibi fiziğim var madem havamı atim bence. Ayrıca 33 yaşındayım ve hiç spor yapmıyorum. 18 yaşında olup kaç genç kız bu fizikle yarışabilir? Güzellik yarışmalarında seçtiğiniz kaç kızda bu kıvrımlar var? Podyumda hepsini sollar rüzgar gibi eser geçerim valla isterlerse 190 boyunda olsunlar. 172 boyumla hepsine 1000 basarım. Vakti zamanında baba amca dayı korkusundan güzellik kraliçesi unvanı da alamadım. Ama görüldüğü üzere Taçsız kraliçeyim."

İşte o paylaşım... 

Ciciş Esra Ersoy Instagram hesabından çırılçıplak fotoğrafını paylaştı

 

Yorumlar