Eda Taşpınar kimdir banyodan paylaştığı cesur pozla olay oldu!

Cesur pozlarıyla adından sıkça söz ettiren Eda Taşpınar, banyodan verdiği cesur pozuyla takipçilerine "Aşka devam" mesajı verdi.

Eda Taşpınar kimdir banyodan paylaştığı cesur pozla olay oldu!

Moda ikonu olarak bilinen sosyetik güzel Eda Taşpınar, sosyal medyadaki paylaşımları ile adında sıklıkla söz ettiren isimlerden biri olmaya devam ediyor. Genellikle sosyal medyada aşk,ilişkiler ve hayat üzerine paylaşımlar yapan Taşpınar'ın Instagram'da paylaştığı yeni pozu olay oldu. Eda Taşpınar'ın, banyodaki cesur fotoğrafına beğeni ve yorum yağdı. 

"AŞKA DEVAM" MESAJI

Eda Taşpınar, banyoda verdiği seksi poza, "Genç kalplere; çarpmaya, kırmaya ve aşık olmaya devam edin" notunu düştü.

OLUMSUZ YORUMLARA RAĞMEN HAYRAN KİTLESİ OLDUKÇA FAZLA 

Eda Taşpınar, sosyal medyadan pozlarına olumsuz yorum alsa da, hayran kitlesi oldukça fazla. Yaz sezonunun simgesi haline gelen bronz teninin beyazlaşması takipçilerinin gözünden kaçmadı.

EDA TAŞPINAR KİMDİR? 

1 Mayıs 1980 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Çocukluğu Moda Deniz Kulübü’nde geçti. 11 yaşındayken ailesiyle birlikte Miami’ye yerleştiler. Boca Raton’da 2 yıl okuduktan sonra Türkiye’ye geldi ve Robert Kolej’de eğitimine devam etti, son senesinde ayrıldı. London College of Fashion’da bir yıl eğitim aldıktan sonra Londra’da Central School of St.Martins’de de moda eğitimi aldı. Okul bitince bir sene daha kalıp İstanbul’a döndü.Eda Taşpınar’ın babası Teoman Taşpınar, Moda Deniz Kulübü’nün Başkanıdır. Eda Taşpınar’ın İsveç asıllı annesi Suzan Yontunç’dur. Adnan Taşpınar amcasıdır.Türkiye’nin ilk Türk heykelcisi ve Atatürk’ün heykeltıraşı Kenan Yontunç, Eda Taşpınar’ın dedesidir.

İşte o paylaşım...

sosyetik guzel'ın banyodan paylastıgı cesur pozu olay oldu

 

Yorumlar