Gamze Özçelik'in Instagram paylaşımı sosyal medyayı salladı!

Kısa bir süre önce oyunculuğu bırakarak tesettüre giren Gamze Özçelik'in ''Mazlumun ahı yerde mi kalacak sandınız'' diyerek yaptığı paylaşımı olay oldu.

Gamze Özçelik'in Instagram paylaşımı sosyal medyayı salladı!

Uzun bir süre önce radikal bir karar alarak oyunculuğu bırakan ve tesettüre girerek kendini hayır işlerine adayan eski oyuncu Gamze Özçelik yardım faliyetlerinde bulunması ile gönüllerde taht kurmuştu. Yaptığı her paylaşımı ile örnek olan eski oyuncu Gamze Özçelik'in son Instagram paylaşımı ise sosyal medyayı yerinden oynattı. Güzel oyuncunun, '' mazlumun ahı yerdemi kalır sandınız'' diyerek yaptığı paylaşımı beğeni rekoru kırdı. 

SON PAYLAŞIMINA BEĞENİ YAĞDI 

Kısa bir süre önce tesettüre girerek kendisini yardım faliyetlerine adayan Gamze Özçelik son Instagram paylaşımı ile sosyal medyada olay oldu. Özçelik'in, ''Bu gördüklerimiz bile bu dünyanın fani olduğunu bize hissettiremeseydi ne yapardık acaba? Ya duymaz olsaydı kalbimiz? Ya bize verilen şanın, şöhretin, malın, mülkün sahibi sansaydık kendimizi? Buralar zamanında zenginlerin yaşadığı bölgelermiş biliyor musunuz? Şimdi ise tam bir hayalet şehir. İyi ki ahiret var diyorsun burada. İyi ki.. Kim alırdı mazlumun öcünü?'' notunu düştüğü paylaşımı olay oldu.

MODAYA ADIM ATMIŞTI 

Gamze Özçelik geçtiğimiz günlerde modaya adım attığını duyurmuştu. Gamze Özçelik, moda dünyasına adım atmıştı. Özel bir marka ile işbirliği yaparak kendi tasarladığı tesettür kıyafetlerinin tanıtımını yapmış, ''Özellikle kendi giyebileceğim şeyler yapmak istedim. Dışarı çıkarken de kendi bayan arkadaşlarımlayken de rahat giyebileceğim, keyif alacağım ama çok da gösterişli olmayan sade kıyafetler, dış giyimler hazırlamaya çalıştık. Güzel örtmesine dikkat ettik. En önemli dikkat ettiğimiz buydu" şeklinde açıklamalarda bulunmuştu. 

Gamze Özçelik'in Instagram paylaşımı sosyal medyayı salladı! Gamze Özçelik'in Instagram paylaşımı sosyal medyayı salladı!

Yorumlar