Gelin adayı Hanife takipçisine ne dedi verdiği cevapla gündem oldu!

İzdivaç programında şöhreti yakalayan Hanife "Hala koca bulamadın mı?" şeklinde bir soru yönelten takipçisine verdiği cevapla gündem oldu.

Gelin adayı Hanife takipçisine ne dedi verdiği cevapla gündem oldu!

İzdivaç programının fenomen gelin adayı Hanife Gürdal bir şekilde magazin gündeminde yer almaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bir benzincide bombacı olarak çalışmaya başlamış ve magazin gündeminde konu olmuştu. Şimdi ise bir takipçisine verdiği yanıt ile gündem oldu. Hanife takpçisinin ''hala koca bulamadın mı kız? sorusuna "Neden Amcacım bulduğum koca sana mı lazımdı?" cevabını vererek gündem oldu. 

VERDİĞİ CEVAPLA GÜNDEM OLDU 

Sosyal medya üzerinden reklam karşılığı paylaşımlarla para kazanan gelin adayı Hanife, geçtiğimiz günlerde İzmir'de bir benzin istasyonunda işe başladığını duyurmuştu. Bu hareketi sonrası adından söz ettiren Hanife, şimdi de sosyal medyada kendisine yöneltilen bir soruya verdiği cevapla gündem oldu.

"KIZ BİR KOCA BULAMADIN MI HALA?"

Yarım milyona yakın takipçisi olan Hanife, son paylaşımlarından birinin altına "İnadına, inadına yaşarım İnadına da yaparım, yapıp bir daha yanarım" notunu düştü. Çok sayıda yorum ve beğeni alan bu paylaşımın altına, müzmin gelin adayının erkek takipçilerinden biri "Kız bir koca bulamadın mı hala" şeklinde yorum yaptı.

"BULDUĞUM KOCA SANA MI LAZIMDI"

Bu yoruma oldukça sinirlendiği gözlenen Hanife, "Neden Amcacım bulduğum koca sana mı lazımdı?" cevabını verdi.

İşte o diyalog...

fenomen gelin adayı hanıfenın erkek takıpcısıne verdıgı mustehcen yanıt sasırttı

Yorumlar