Gelin adayı Melis Buse Betkayan'ın kilolu hali görenleri şoke etti!

Kısmetse olur isimli evlilik programındaki set çıkışlarıyla adını duyuran Melis Buse Betkayan, kilolu hali ile görenleri şoke etti.

Gelin adayı Melis Buse Betkayan'ın kilolu hali görenleri şoke etti!

Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Kısmetse Olur' adlı evlilik programındaki davranışlarıyla ve sivri diliyle tanınan yarışmacı Melis Buse Betkayan, aldığı kilolar nedeniyle tanınmaz hale geldi. Yarışma progrsmının bitmesinin ardından uzun bir süre ekranlarda göremediğimiz Betkayan, internet üzerinden yayın yaparak sevenleriyle buluşuyor. Kameralar karşısına programda tanıştığı arkadaşı Adnan Kızıltaş'la geçen Betkayan'ın son halini görenler tanımakta güçlük çekiyor. 

KİLOLU HALİ İLE ŞOKE ETTİ

Kısmetse Olur adlı yarışma programının bitmesinin ardından uzun bir süre boyunca ortalıklarda görünmeyen Melis Buse Betkayan, internet üzerinden takipçilerine yayın yapmaya başladı. Adnan Kızıltaş ile kameralar karşısına geçen Betkayan'ın kilolu hali ise sevenlerini şoke etti. Programda zayıf olarak tanınan Betkayan'ın oldukça kilo almış halini görenler güzel yarışmacıyı tanımakta zorlandı.

"BİZ CAST EKİBİYDİK, YAPIM ŞİRKETİ İNSANLARI KANDIRDI" DEMİŞTİ

Canlı yayında Kısmetse Olur ile ilgili açıklamalarda bulunan Melis Buse Betkayan, "Yarışmanın üzerinden 2-3 sene geçti ama bir ömür geçse de olurdu. Güzeldi bitti. Unutulsun istemiyorum sonuçta oradan tanındım. yoksa beni kimse tanımıyordu sıradan bir insandım hala da öyleyim. Çok severek yaptığım bir iş değildi ve bitti. Sonuçta hepimiz casttık. Hiçbir gerçeklik payı olmayan kurgudan oluşan bir işti. ben bu işe bilerek başladım ama evlilik programı olacağını bilmiyordum. İnsanların bunu gerçek zannetmesi üzücü. Yapım şirketi kandırdı insanları." ifadelerini kullanmıştı.

Gelin adayı Melis Buse Betkayan kilolu hali görenleri şoke etti! Gelin adayı Melis Buse Betkayan kilolu hali görenleri şoke etti!

Yorumlar