İpek Tanrıyar ve nişanlısı Murat Evler kimdir ne iş yapıyor eteğini öptüğü anlar olay!

İpek Tanrıyar ve nişanlısı Murat Evler kimdir, ne iş yapıyor sorusu çiftin kına gecesindeki etek öpme skandalı sonrası gündemde. İşte olay anlar ve detaylar...

İpek Tanrıyar ve nişanlısı Murat Evler kimdir ne iş yapıyor eteğini öptüğü anlar olay!

İpek Tanrıyar ve nişanlısı Murat Evler kimdir, ne iş yapıyor soruların İpek Tanrıyar'ın Muhteşem Yüzyıl temalı kına gecesindeki görüntüler sonrası gündemde. 2017 yılından bu yana birlikte olan eski manken, sunucu ve oyuncu İpek Tanrıyar 28 Nisan'da Murat Evler ile evlenecek. İpek Tanrıyar ve Murat Evler'in önceki gece düzenledikleri kına gecesi ise düğünü bir anda magazin gündeminin zirvesine taşıdı. Muhteşem Yüzyıl konseptiyle hazırlanan kına gecesine İpek Tanrıyar at üzerinde geldi. Sonrasında ise Murat Evler'in eteğini öperek, "Hoşgeldin Süleyman" sözleri olay yarattı. 

Kına gecesinin düzenleneceği yere at üzerinde gelen ve yüzünden paniklediği farkedilen Tanrıyar, “Daha önce ata çok bindim. Dört nala koşmuşluğum var. Belli bir zaman sonra aksiyonlar beni korkutur hale geldi. Uzaktan da ata baktım biraz huysuz görünüyordu, korktum. Ata binmek adettendir. Gelin ata binmiş, ‘ya nasip’ demiş. Biz de ‘ya nasip’ diyoruz” diye konuştu.

İpek Tanrıyar kına gecesi etek öpme

“HOŞ GELDİN SÜLEYMAN” DEDİ, ETEK ÖPTÜ

Müstakbel kocası Murat Evler’in bir modacının imzasını taşıyan kostümüyle katıldığı gecede İpek Tanrıyar adeta Muhteşem Yüzyıl dizisine gönderme yaparak müstakbel eşi Evler’i ‘Hoş geldin Süleyman’ sözleriyle karşıladı. Bununla da yetinmeyen Tanrıyar daha sonra eğildi ve Evler’in kostümünün eteğini öptü. 

SAHNEDE EVLENME TEKLİFİ ETMİŞTİ

Murat Evler, İpek Tanrıyar'a geçen yıl Kasım ayında tiyatro sahnesinde evlenme teklif etmişti. Bilecik'te sahne alan İpek Tanrıyar,  tiyatro oyunu sonunda evlilik teklifi almış o anlar objektiflere böyle yansımıştı. 

İpek Tanrıyar evlenme

MURAT EVLER KİMDİR NE İŞ YAPIYOR?

İpek Tanrıyar'ın müstakbel eşi Murat Evler hakkında çok fazla bilgi yok. Murat Evler kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor sorularını çift bugüne kadar yanıtsız bıraktı. İpek Tanrıyar 25 Ekim 1980 doğumlu. Trakya Üniversitesi Turizm Bölümü mezun oldu ancak bambaşka bir alanda kariyer yaptı. 2017’de aşk yaşamaya başladığı Murat Evler'den sahne aldığı tiyatro oyunu sonunda evlilik teklifi aldı. 2002 Yılında Brindar Adlı Bir Filmde Oynadı. Milano'da bir Türk'ün sahibi olduğu mankenlik ajansinda çalıştı. Daha sonra Bir Tatlı Huzur, Karaoğlan ve Serseri Gibi çeşitli dizilerde rol aldı. 2007 yılında nikah masasına oturduğu İşadamı Tunç Nazikoğlu’ndan 2008 yılında boşandı. İpek Tanrıyar ile Murat Evler, 2017’de aşk yaşamaya başladı.

Yorumlar