İrem Derici'nin gögüs dekolteli fotoğrafı sosyal medyayı salladı!

Her paylaşımıyla olay olan İrem Derici'nin, Instagram hesabından paylaştığı derin dekolteli fotoğrafı sosyal medyayı salladı!

İrem Derici'nin gögüs dekolteli fotoğrafı sosyal medyayı salladı!
-A A+

İrem Derici bir dönem yaptırdığı burun estetikleriyle magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Şimdilerde ise Derici'nin gögüslerine estetik yaptırması konuşuluyor. 24 milyara gögüslerine silikon taktıran İrem Derici'nin son paylaşımı sosyal medyada olay oldu. Sosyal medyadan yaptığı her paylaşımı ile olay olan Derici, dekolteli fotoğrafını paylaştı. İrem Derici'nin bu paylaşımı kısa süre içerisinde birçok kişi tarafından beğenildi. İrem Derici, göğüs dekolteli paylaşımlarını yaparken paylaşımını da yorumlara kapattı.

GÖGÜS DEKOLTELİ CESUR PAYLAŞIM!

Sosyal medyadan yaptığı ilginç paylaşımlarla gündem olan İrem Derici, bu defa derin göğüs dekolteli bir pozlarını paylaştı.

"OLMAYANI ÖZLEMEK"

Geçtiğimiz günlerde konuk olduğu YouTube videosunda göğüslerine estetik yaptırdığını söyleyen İrem Derici'nin 'Olmayanı özlemek' notuyla paylaştığı göğüs dekolteli fotoğrafı on binlerce beğeni aldı.

FOTOĞRAFI YORUMLARA KAPATTI

İrem Derici, göğüs dekolteli paylaşımlarını yaparken paylaşımını da yorumlara kapattı.

GÖĞÜS ESTETİĞİNE 24 BİN TL

Yaptırdığı burun estetikleriyle bir döneme damga vuran İrem Derici, konuk olduğu YouTube videosunda burun estetiklerine 30 bin TL göğüs estetiğine ise 4 bin Euro yani yaklaşık 24 bin TL ödediğini söylemişti.

İşte o paylaşım...

 gögüslerine estetik yaptırmıstı derın dekoltelı kıyafetıyle buyuledı