Klavye Delikanları final mi yapıyor?

Show TV’de büyük umutlarla başlayan komedi dizisi Klavye Delikanlıları reytinglere yenildi. Klavye Delikanlıları 2 hafta sonra final yapıyor!

Klavye Delikanları final mi yapıyor?

Çakallarla Dans serisine imza atan yönetmen Murat Şeker ve senarist Ali Tanrıverdi’nin senaryosunu yazdığı Klavye Delikanlıları‘nın ekran ömrü kısa sürdü. Ekranlarda farklı bir komediye imza atan Klavye Delikanlıları, reytinglerde başarılı olamadı. Show TV’de ilk bölümleriyle Salı akşamları yayınlanan dizinin yayın günü değişmiş ve pazar akşamlarına alınmıştı.

Ancak Klavye Delikanlıları’nın geçtiğimiz Pazar yayınlanan 7. bölümü, Total grubu reytinglerde 14. sırada, AB grubu reytinglerde ise 15. bölümde yer alabilmişti. Yeni gününde de reytinglerde üst sıralara çıkamayan dizi için final kararı alındı. Klavye Delikanlıları dizisi, 2 hafta sonra 3 Aralık Pazar akşamı ekrana gelecek olan 9. bölümüyle erken final yaparak ekrana veda edecek.

MURAT ŞEKER: 'REYTİNG KURBANI OLDUK'


Dizinin senaristi, ünlü yönetmen Murat Şeker de sosyal medya hesabından final açıklaması yaptı. Murat Şeker, açıklamasında "Biz de "reyting kurbanı" oluyoruz. Çok severek yaptığımız "Klavye Delikanlıları" 9. bölüm itibariyle macerası sona eriyor. Sevenimiz çok bunu biliyorum ama reyting sistemi 4000 hanedeki cihazların ölçümlemesiyle uygulanan bir sistem. Biz hikayelerimizi anlatmaya devam edeceğiz" dedi.

Yorumlar