Müge Anlı'da canlı yayında kan donduran sözler 'Cinlerimi saldım Müge Anlı'ya..''

Müge Anlı''nın bugünkü programında yine kan donduran anlar yaşandı! Kendisini mehdi ilan eden Ahmet Pehlivan 'Cinlerime söyledim Müge Anlı program yapamayacak!'

Müge Anlı'da canlı yayında kan donduran sözler 'Cinlerimi saldım Müge Anlı'ya..''

Her programda olduğu gibi Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında yine akılalmaz bir olay yaşandı! Kendisini mehdi ilan eden din istismarcısı Nur Ahmet Pehlivan'ın ''Cinlerime söyledim Müge Anlı program yapamayacak'' dediği öğrenildi. Müge Anlı'nın bugünkü bölümünde kendisini mehdi olarak tanıtan Nur Ahmet Pehlivan, Enes Uçkan ile Cemal Güngör'ü kandırmasıyla ekranlara konuk oldu. 

''ALLAH BANA HZ. MUHAMMED'İN EŞYALARINI GÖNDERDİ''

Silivri'de yaşanan olayda iki arkadaşı define kazmaya ikna eden din istismarcısı, 'Ben Mehdiyim, Cinlerimi saldım ve alanı taradılar, burada 100 ton altın var. Allah bana Hz. Muhammed'in eşyalarını gönderdi.' gibi söylemlerde bulunuyor.

MEZARLIKTA DEFİNE ARADILAR

İstanbul Silivri'de yaşanan olayda Enes Uçkan ve Cemal Güngör isimli iki arkadaş, Nur Ahmet Pehlivan'ın yalanlarına inanarak, yanlarına aldıkları iki arkadaşlarıyla birlikte Rum Mezarlığı altında define arama girişiminde bulundular. 

DEFİNE AVCILARINDAN BİR DAHA HABER ALINAMADI

Müge Anlı'da ortaya çıkan gerçeklere göre, 3 yıl boyunca 120 metre 'S' şeklinde tünel kazan define avcılarından bir daha haber alınamadı. Ancak olay bununla da kalmadı.

"BEN MEHDİYİM"

Tüm çevre halkı kandıran ve "Ben Mehdiyim. Artık sır perdesi kalkacak. Kıyamet günü geliyor, bana inanın, bana destek olun ve sizlere cennetteki yerinizi garanti edeyim." diyen din istismarcısı Nur Ahmet Pehlivan'ın kandırdığı insanlar bir bir programa konuk olurken, anlattıkları kan dondurdu.

"CİNLERİMİ SALDIM"

Müge Anlı'nın bu olayı incelemesinden rahatsız olan Nur Ahmet Pehlivan'ın, "Cinlerimi saldım. Müge Anlı ve ekibine o programı yaptırmayak. Siz merak etmeyin, tüm gazabım onların üzerinde olacak." dediği öğrenildi.

"CİNLERİM BANA HZ. MUSA'NIN KILICININ KABZASINI GETİRDİ"

Bir diğer vatandaş ise, din istismarcısı Nur Ahmet Pehlivan'ın kendisini de kandırdığını ve kendisine Kabe'nin örtüsünden bir parçayı öptürdüğünü, Cinlerim bana Hz. Muhammed'in hırkasını, Hz. Musa'nın kılıcının kabzasını getirdi dediğini iddia etti.

Yorumlar