Buse Varol Alişan ve Demet Akalın'ın barışması hakkında ilk kez konuştu!

Oyuncu Buse Varol Tektaş, eşi Alişan ve Demet Akalın'ın 6 yıl sonrası barışması hakkında "Barışmaları beni çok şaşırttı" şeklinde konuştu.

Buse Varol Alişan ve Demet Akalın'ın barışması hakkında ilk kez konuştu!

Ünlü şarkıcı Alişan'ın eşi Buse Varol Tektaş, Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk oldu. Geçtiğimiz günlerde ilk çocuğunu kucağına alan ünlü oyuncu, eşi Alişan ile Demet Akalın'ın 6 yıl sonra barışması hakkında neler düşündüğüne dair ilk kez açıklamalarda bulundu. Varol, Alişan'a neden küstüklerini bile sormadım. Barıştıkları çok iyi oldu." dedi. 

"DEMET'LE BARIŞMALARI BENİ ŞAŞIRTTI"

Güzel oyuncu, Alişan ile Demet Akalın'ın yıllar sonra barışmasıyla ilgili ilk kez şunları söyledi: "Onların barışması beni şaşırttı. Bir yandan da Demet'in 'Burak'ın ağlama videosu gördüm ve dayanamadım' demesi beni de duygulandırdı. Tabii ki de sevindim. Alişan'a neden küstüklerini bile sormadım. Barıştıkları çok iyi oldu."

"YAŞANANLAR BENİ ÜZDÜ''

Alişan ve Demet Akalın'ın yıllar sonra barışmasına sevinenlerin yanı sıra tepki gösterenlerde oldu. Ece Erken, yakın arkadaşı Alişan'ın mahkemelik olduğu Demet Akalın'la barışmasına tepki göstererek Alişan ve Buse Varol'u Instagram'dan silmişti. Bu konu hakkında da konuşan Tektaş, "Alişan kimseyle küsmedi. Oğlu Eymen'le hastaneye tebriğe falan geldiler. Doğumdan sonra konuşamadık. Yaşananlar beni üzdü. Hayatta inişler çıkışlar vardır. Biz kimseye küsmedik Ece'nin yeri bizde çok ayrı. Herkes kendi yaptığı şeyden sorumlu. Ece, Alişan'ın arkadaşı ben hayatlarına sonradan dahil oldum." dedi

"BURAK'A 1 MİLYON TL YATIRMADIK"

Oyuncu, yeni doğan oğlu Burak'a hesap açtıkları yönündeki iddialar içinde "Burak'a hesap açarak 1 milyon TL falan yatırmadık. Burak'ın adına ilerde bir yatırım illa olur, onun için çalışıyoruz. Hediye tabii ki geldi. Kim ne yaptı ne aldı diye bakmadık." şeklinde konuştu.

DOĞUMDAN SONRA 17 KİLO VERDİ 

Doğum kilolarından hızla kurtulan ve eski fit haline yavaş yavaş dönmeye başlayan Buse, hamileliği boyuncu 27 kilo aldığını doğumdan sonra 17 kilosunu verdiğini söyledi.

ECE ERKEN, ALİŞAN'I SİLDİ

Ece Erken, mahkemelik olduğu Demet Akalın'la barışan yakın dostu Alişan'ı sosyal medya hesabında takipten çıkardı. Erken, Alişan'a "Mahkemelik olduğum için değil her şeyi bildiğim içi kırgınım. İnsan olmak kuruş ile değil duruş ile ölçülür." diyerek sitem etti.

 6 yıl sonra barışmışlardı! Buse'den olay yaratacak Demet itirafı!

Yorumlar