Cansu Dere'den Türk kadınına hakaret eden Mehmet Akif Alakurt açıklaması!

Sosyal medya hesabından Türk kadınlarını aşağılayan Mehmet Akif Alakurt'a, Sıla dizisinde rol arkadaşı Cansu Dere'den şaşırtan yorum geldi.

Cansu Dere'den Türk kadınına hakaret eden Mehmet Akif Alakurt açıklaması!

Uzun bir süredir ekranlarda görünmeyen güzel oyuncu Cansu Dere, geçtiğimiz günlerde Etilerde objektiflere takıldı. Eski rol arkadaşı Mehmet Akif Alakurt'un Türk kadınını aşağılamasına dair ne diyeceği merak konusu olan Cansu Dere  eski rol arkadaşı hakkında yorum yapmaktan kaçındı. Başarılı oyuncu, ''Ben o dönem bile kendisiyle konuşmuyordum. O yüzden yorum yapmayayım.'' şeklinde açıklamalarda bulundu. 

"EKRANLARA TEKRAR DÖNÜYORUM"

Ekranlara tekrar döneceği müjdesini veren güzel oyuncu, "Önümüzdeki sene ekrana dönüyorum. Projelerden daha çok senaryoyla ilgileniyorum. Bana bir senaryo geliyor, işin kişisel platform mu yoksa kanal mı olacağına ben karar vermiyorum. Bu yüzden ekranda ya da internette olmak benim için fark etmiyor. Hepsi olur. Önemli olan hikaye..." dedi.

"YORUM YOK"

Oyuncu eski rol arkadaşı Mehmet Akif Alakurt'un Türk kadını hakkındaki tepki çeken açıklaması hatırlatılınca ise şunları söyledi: Ben o dönem bile kendisiyle konuşmuyordum. O yüzden yorum yapmayayım.

cansu dere'den eski rol arkadaşı Alakurt'a ağır gönderme!

Yorumlar