Naomi Campbell üstsüz pozuyla hayranlarını büyüledi!

Dünyaca ünlü model Naomi Campbell ünlü bir kozmetik markası için üstsüz poz verdi.

Naomi Campbell üstsüz pozuyla hayranlarını  büyüledi!

Britanyalı dünyaca ünlü süper model Naomi Campbell, 48 yaşında olmasına rağmen fiziğiyle ve güzelliğiyle hayranlarını büyülemeye devam ediyor. Ünlü bir kozmetik markasının yüzü olan süper modelin çıplak pozları hayranlarının ağzını açıkta bıraktı. Podyumları uzun süre önce bırakmasına rağmen güzel fiziğini koruması ile tüm dikkatleri üzerine çekti. 

VERDİĞİ POZLARLA HAYRAN BIRAKTI 

48 yaşındaki Britanyalı dünyaca ünlü model Naomi Campbell, verdiği pozlarla kendine hayran bıraktı. Çekimlerde çıplak poz veren Campbell'in fotoğrafları görenlerin ağzını açık bıraktı.

KOZMETİK MARKASININ YÜZÜ OLDU

Ünlü top model Naomi Campbell, ünlü kozmetik markası Nars Radiance Repowered'in yüzü oldu. Markanın 2019 yaz kampanyası için kamera karşısına geçen Campbell'in dört portreden oluşan bir fotoğraf dizisi çekildi.

ÜSTSÜZ POZ VERDİ

Çekimin kamera arkası görüntüleri ise adeta yürek hoplattı. 48 yaşındaki top modelin üstsüz bir şekilde verdiği pozlar gündem konusu oldu.

FİZİĞİ İLE BİRÇOK KADINA TAŞ ÇIKARTIYOR

Yaşına rağmen kusursuz fiziği ile pek çok kadına taş çıkaracak fitliğe sahip olan Campbell, podyumları bırakmasına rağmen mankenlik yaptığı dönemlerdeki görüntüsünü korumayı başarmış.

süper model naomi üstsüz pozuyla hayran bıraktı

 

 

Yorumlar