Naz Mila kimdir kaç yaşında sonunda muradına erdi dünyaevine girdi!

Katıldığı izdivaç programında adını duyuran, sosyal medyadan cesur fotoğraflarla adından söz ettiren gelin adayı Naz Mila dünya evine girdi.

Naz Mila kimdir kaç yaşında sonunda muradına erdi dünyaevine girdi!

İzdivaç programında adını duyuran gelin adayı Naz Mila sonunda muradına erdi. Cesur fotoğraflarıyla ve açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çeken Naz Mila sosyal medya hesabı üzerinden evlendiğini duyurdu. Geçtiğimiz günlerde sevgilisiyle fotoğraf çektiren Naz Mila'nın birçok takipçisi bu haber karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Bu haber sonrası Naz Mila'nın kim olduğu tekrar araştırılmaya başlandı. Elmaelma.com olarak ekran severler tarafından katıldığı televizyon programları ile tanınan ünlü isim hakkında merak edilen soruların cevaplarını sizler için yeniden yanıtladık. Peki Naz Mila kaç yaşında? Boyu kaç yaşında? Kilo kaç? Nereli? Kimle evlendi? işte tüm merak edilen soruların yanıtları. 

''EVLENEMEZSİN DEDİLER EVLENDİM''

İzdivaç programıyla adını duyuran Naz Mila, Instagram hesabından bir video paylaşarak evlendiğini duyurdu. Paylaştığı videoya, "Evet evlenemezsin dediler evlendim. Hem de beni çok güzel seven bana özel hissettiren her istediğimi tek kelimemle önüme sunan en önemlisi de benim sevdiğim adamla çok mutluyum senin gibi bir eşe sahip olduğum için." notunu düştü. 

SEVGİLİSİYLE ÇEKİLEN FOTOĞRAFI TAKİPÇİLERİNİN BEĞENİSİNE SUNMUŞTU

Sosyal medya hesabından gerçekleştirdiği cesur paylaşımlarla adından söz ettiren gelin adayı Naz Mila, sevgilisiyle birlikte çektirdikleri fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Naz Mila'nın sevgilisinin adının Gürkan olduğu ortaya çıktı. Payllaştığı fotoğrafa "Aşkım" notunu ekleyen Naz Mila, takipçileri tarafından çok sayıda beğeni ve yorum almıştı. Bir takipçisi, "Yakışmışsınız." yorumunu yapmıştı.

 NAZ MİLA KİMDİR, KAÇ YAŞINDA? 

Zuhal Topal‘ın sunduğu Evleneceksen gel isimli izdivaç programında gelin adayı olarak tanınan Naz Mila aslen Azerbaycan’lıdır. Yarışma ve sonrasında sosyal medya hesaplarından sıkça cesur paylaşımları ile adından söz ettiren ünlü isim bir dönem Ali Ağaoğlu’nun kardeşi Hüseyin Ağaoğlu ile birlikte görüntülenmiştir. Daha önce bir kez evlenen Naz Mila’nın eski evliliğinden Milana isminde bir kızı vardır. 1992 yılında dünyaya gelmiştir, burcu ise Koç’tur. Boyu 1.66 cm, kilosu ise 48’dir. 2018 yılı itibariyle instagram sosyal medya hesabında 861 Bin takipçisi bulunmaktadır. 15 Haziran 2017 tarihinde ise Youtube kanalını Naz Mila Official ismi ile açmış günümüzde 26 Bin civarında abonesi bulunmaktadır. Yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

gelin adayı naz mila dünyaevie girdi!.

Yorumlar