Gelinim Mutfakta Reyhan hanım hakkında Fatih Ürek'ten bomba iddia!

Gelinim Mutfakta programının fenomen kayınvalidesi Reyhan hanım hakkında programın sunucusu Fatih Ürek'ten açıklama geldi. Bu açıklama mutfağı karıştırır.

Gelinim Mutfakta Reyhan hanım hakkında Fatih Ürek'ten bomba iddia!

Gelinim Mutfakta programının sunucusu Fatih Ürek, bugün Kanal D'de Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu 2. Sayfa programına konuk oldu. Gelinim Mutfakta yarışması hakkında açıklamalarda bulunan Fatih Ürek, bombayı yarışmanın fenomen kaynanası Reyhan hanım hakkında patlattı.  Fatih Ürek, "Programdaki Reyhan Hanım'ın beni çok sevdiğini biliyorum ama bazen kendisini ben sanıyor. Programı ele almaya çalışıyor" dedi.

İşte Fatih Ürek'in açıklamalarının detayları...

"Programa başladığımdan beri 10 ödül aldım, öncesinde hiç ödül almamıştım. Çekimler bitip eve gittiğimde pestil oluyorum. Elim kolum kalkmıyor. Sadece uzanıyorum. Çünkü o kadar yoruyorlar ki beni...

REYHAN HANIM PROGRAMI ELE GEÇİRMEYE ÇALIŞIYOR

Programdaki Reyhan Hanım'ın beni çok sevdiğini biliyorum ama bazen kendisini ben sanıyor. Programı ele almaya çalışıyor.

DEMET AKALIN VE TEKTAŞ İDDİALARI

Birbirimize pahalı hediyeler alma durumu Demet ile aramızda var, her şey karşılıklı. Ama kimseye tektaş almadım. O haberler gerçek değil.

ALEYNA TİLKİ AÇIKLAMASI

Edis ile Aleyna Tilki'nin "Araba kaza yaparsa, Türk Pop'u biter" sözlerini iddialı buldum. Onların şimdi gidip gezdiği Amerika'yı Ajda Pekkan yıllar önce gezdi. Dolu dolu yaşadı zaten. Bu ülkede bir Süperstar gerçeği var. Tarkan var mesela... Bir dönemi geride bıraktı. Onu hiç böyle sözler ederken gördünüz mü? Etmez. Çünkü altı dolu. İhtiyacı yok bunlara.

GAZA GELMEYİN!

Aleyna ve Edis'e tavsiyem büyüklerinizi dinleyin. Gaza gelmeyin. Büyükleriniz yaşamış, görmüş, geçirmiş onlardan faydalanın. İnsan böyle laflar ediyorsa, altı boştur.  

 

 

Yorumlar