Nilgün Belgün'den çok konuşulacak Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı açıklaması

Oyuncu Nilgün Belgün, Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın boşanmasını değerlendirdi. Belgün'e göre ne Acun ne de Şeyma'nın göründükleri gibi olmadıklarını söyledi.

Nilgün Belgün'den çok konuşulacak Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı açıklaması

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın boşanmasının yankıları sürüyor. Fox TV'de yayınlanan Çağla İle Yeni Bir Gün programına katılan oyuncu Nilgün Belgün, yılın boşanmasını değerlendirdi. Hem Acun Ilıcalı'yı hem de Şeyma Subaşı'yı Benimle Dans Eder misin? programı döneminde tanıdığını söyleyen Nilgün Belgün, "Acun , göründüğü kadar lay lay lom bir adam değildir. Çok gezer çok eğlencelidir ancak ciddi bir adamdır" diye konuştu.

ŞEYMA'NIN ÜZERİNE ÇOK GİDİLİYOR

Benimle Dans Eder Misin? yarışması döneminde Şeyma Subaşı'nı da tanıma fırsatı olduğunu söyleyen Nilgün Belgün, "O kızın da lay lay lom bir kız olduğunu sanmıyorum. Paylaşımları, hayatı öyle gibi görünüyor. Hayata o pencereden bakan bir kız ama öyle değil. Ben o kızın üzerine çok gidildiğini düşünüyorum. Boşandıktan sonra insanları biraz rahat bırakmak gerekir" dedi. 

Nilgün Belgün boşanma kararlarına ilişkin ise, "Aşk evliliği yapmış iki insanın çabucak ayrılmalarını doğru bulmuyorum. Çocuk varsa düşünün derim. Mutsuz bir evlilikte çocuklar da mutsuz oluyor. Mutsuz bir evlilik varsa sürdürmeye gerek yok" yorumunda bulundu. 

Yorumlar