Okan Kurt kimdir Okan Kurt'a neden haciz geldi Demet tek kalemde sildi!

Okan Kurt'a neden haciz geldi? Haciz olayının üzerinden Demet Okan'ı tek kalemde sildi.

Okan Kurt kimdir Okan Kurt'a neden haciz geldi Demet tek kalemde sildi!

Mutlu evlilikleri ile göz önünde olan Demet Akalın ve Okan Kurt boşanmaya karar verdi.Demet Akalın, eşi Okan Kurt'un işyerine haciz gelmesi hakkında ilk "Sağlam da bir borcu var, Allah kolaylık versin. Adam hırsız değil ödüyor" demişti. Demet Akalın boşanma kararının ardından, eşinin soy ismini kullanmayı bıraktı. Sosyal medya hesaplarından Okan Kurt ile olan fotoğrafları silen Akalın'dan açıklama gelmedi. 

demet akalın okan kurt boşanıyor

BEYKOZ'DAKİ VİLLASINA HACİZ İŞLEMLERİ BAŞLATILDI

Okan Kurt'un 150 milyon TL'yi aşan borcundan dolayı Beykoz'daki villasına haciz işlemleri başlatıldı. Demet Akalın, olayın ardından boşanma kararı aldı. Demet Akalı olayın ardından anlaşmalı boşanacağı eşinin soy ismini kullanmayı bıraktı.Instagram hesabından Okan Kurt ile olan fotoğraflarını da silen Akalın'dan boşanma ile alakalı henüz bir açıklama gelmedi.

demet okan çifti

EŞİNİ SEVDİĞİNİ SÖYLEMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde TEVE2'de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Demet Akalın, "Eşimi hala seviyorum, iyiyiz" açıklamasını yapmıştı. Evliliğine başından beri karşı çıkan annesinden de destek aldığını söyleyen Akalın, "Kızım evliliğine sahip çık" dediğini söylemişti. Ayrıca Akalın programda, "Eşimin ailesiyle hiç bir ilgim yoktur, hiç bir bağım yoktur o tırları ben almadım" açıklamasını yapmıştı.

Yorumlar