Ozan Güven'in son hali görenler şaştı kaldı!

Ozan Güven'in yeni imajı görenleri şaşırttı. Saçlarını uzatıp sakal bırakan Ozan Güven'i şimdilerde görenler tanıyamıyor.

Ozan Güven'in son hali görenler şaştı kaldı!

Ozan Güven'in yeni imajını görenler şaşırıp kalıyor. Sakallarını ve saçlarını uzatan ünlü oyuncu bir süredir ortalıkta görünmüyordu. İstanbul'dan ayrılma kararı alan oyuncunun Bodrum'da yaşayacağı öğrenildi.

Ünlü oyuncu Ozan Güven, bir dönem sevgili olduğu Deniz Bulutsuz'u darbettiği iddiası nedeniyle günlerce magazin gündeminden düşmemişti. Bu olayların ardından kendisini unutturan ve ortalıkta görünmeyen Güven, son olarak sakallı bir şekilde objektiflere yansımıştı. Ünlü oyuncu bu kez İstanbul'dan ayrılma kararıyla gündemde.

 LEVENT'TEKİ EVİNİ KİRAYA VERDİ

Posta'da yer alan habere göre hakkında 'hakaret', 'kasten yaralama' ve 'kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma' suçlarından 3 yıl 9 aydan 13 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle iddianame hazırlan Ozan Güven, yaşamını değiştirdi. Bir süredir Cunda'da yaşayan Ozan Güven, şimdi ise radikal bir karar alarak Bodrum'a taşındı. Ozan Güven'in Levent'te bulunan villasını ise kiraya verdiği öğrenildi.

Yorumlar