2 yıllık evliliği tek celsede biten Selin Ciğerci Çıra, soyadını değiştirdi

2 yıllık evliliği 15 dakikada biten Selin Ciğerci Çıra, soyadını Selin Ciğerci olarak değiştirdi.

2 yıllık evliliği tek celsede biten Selin Ciğerci Çıra, soyadını değiştirdi

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ve Futbolcu Gökhan Çıra, Beykoz Adliyesi'nde yaklaşık 15 dakika süren duruşmada anlaşmalı olarak boşandı. Ciğerci, adliyeden ayrıldıktan sonra Instagram'da Selin Ciğerci Çıra olan adını Selin Ciğerci olarak değiştirdi.

2019 yılında görkemli bir düğünle evlenen Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra çifti, bugün anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. İkilinin tek celsede boşanması magazin dünyasında bomba etkisi yaratırken ilk hamle Selin Ciğerci cephesinden geldi. Ciğerci, Selin Ciğerci Çıra olan adını Selin Ciğerci olarak değiştirdi.

SOYADINI DEĞİŞTİRDİ

Kendilerini bekleyen basın mensuplarına sadece "Herkes için hayırlı olsun" diyen Selin Ciğerci'nin ilk işi Instagram'daki soyadını değiştirmek oldu. 4,5 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram'da adını Selin Ciğerci Çıra olarak kullanan fenomen, duruşmadan sonra Çıra soyadını sildi. Ciğerci, profilinde yazan Gökhan Çıra'nın baş harflerini de kaldırdı. Öte yandan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, Instagram hesaplarında birbiriyle olan tüm fotoğrafları da sildi.

 

Yorumlar