Perihan Abla'nın Sevil'i Songül Ülkü kimdir son hali ve başına gelenler inanılmaz!

Songül Ülkü kimdir? Perihan Abla dizisinde Sevil kararkterini canlandıran Songül Ülkü'nün son hali ve yıllar sonra anlattıkları şoke etti.

Perihan Abla'nın Sevil'i Songül Ülkü kimdir son hali ve başına gelenler inanılmaz!

Songül Ülkü kimdir sorusu Perihan Abla'nın kızkardeşi Sevil'in yıllar sonra ortaya çıkmasıyla merak ediliyor. Başrolünü Perran Kutman ve Şevket Altuğ'un oynadığı Perihan Abla dizisinde evin kızı rolünü oynayan oyunu Songül Ülkü yıllar sonra ortaya çıktı. Kanal D'de yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına katılan Songül Ülkü'nün son 20 yılda başına gelenler izleyenleri şoke etti. Muhasebecisi tarafından dolandırıldığını için 1.5 trilyon civarında para kaybettiğini, evinin soyulduğunu anlatan Songül Ülkü, geçimini sahne çalışmaları yaparak kazandığını söyledi. 

UYURKEN BİLE MAKYAJ YAPARIM

Songül Ülkü'nün anlattıklarının detayları şöyle:

"Uyurken bile makyaj yaparım. Makyaj yapıp öyle uyurum. Çocukluğumdan beri tiyatrocu olduğum için, alışkanlık mı, kendini iyi hissetmek mi bilmiyorum.

Ben 20 yıldır Muğla’dayım. Orada bir restoran açtım. Perihan Abla’dan sonra 11 sinema filmim var. Şarkıcılık yaptım. Köyceğiz’de A sınıfı bir restoran açtım. Kapattım şimdi. Artık düşmanıma bile tavsiye etmiyorum.

Perihan Abla dizisi Songül Ülkü

1.5 TRİLYON PARAM GİTTİ

Sahne çalışmalarım devam ediyordu. 10 gün 15 gün anlaşıp sahneye gidiyorum 3-4 ay dönemiyorum. Etiler’deki evimin parası, sahneden kazandıklarım oraya gitti. En kötüsü muhasebecim beni dolandırdı. 1,5 trilyon param gitti.

Evimi soydular, dükkanımı soydular. Sıfır değilim çok şükür. İstanbul’daki evlerimin tapularını alamıyorum. Arsa aldık, kooperatife döndürdük. Korkunç olaylar oldu. 3 yüklenici müteahhit değişti. Müteahhit bütün tapuları 2017’de almış. Bir çoğu kaçakmış onlar ortaya çıkmasın diye bizim tapuları da veremiyorlardı. Savcılığa verdim. Evleri teslim ettiler. Tapuları alamıyorum.

Songül Ülkü Perran Kutman açıklama

PERRAN KUTMAN'IN OLDUĞU HİÇBİR DİZİDE YER ALMAM!

Perihan Abla problemli bir diziydi. Bir gün seti ziyarete gittim. Gazeteci bir arkadaş ‘Perran köpürüyor, çekime gelmemişsin’ dedi. Gittim Perran’ın yanına o da Şevket Altuğ ile oturuyordu. ‘Benim bugün çekimim yok, neden öyle söyledin?’ dedim. Kıpkırmızı oldu. Perran sürekli ‘rolünü azalt’ diyordu. Ben dizi bitince gittim burnumu kestirdim. Çünkü ışıkçı bana o kadar kötü ışık tutuyordu ki… Nedenini sonra öğrendim. Ben o dizide çok acılar çektim. Yıllar sonra bir teklif geldi. ‘Perran Kutman’ın olduğu hiçbir projede yer almam’ dedim.

Yorumlar