Seda Sayan'ın evleri oturduğu yeni dairenin fiyatı dudak uçuklattı!

Seda Sayan evlerine bir yenisi daha ekledi. Seda Sayan nerede oturuyor diye merak eden hayranları için Kadırgalı'nın son evinin fiyatını ve yerini bulduk.

Seda Sayan'ın evleri oturduğu yeni dairenin fiyatı dudak uçuklattı!
-A A+

Seda Sayan evleri her dönem konuşulur. Tam bir gayrimenkul zengini olan Seda Sayan'ın evlerini saymakla bitmiyor. Peki Seda Sayan nerede oturuyor? Seda Sayan en son Instagram'dan yeni evinde çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Seda Sayan'ın son evi İstanbul Levent'teki Sapphire Rezidans'ta. Seda Sayan'ın evinin fiyatı ise 9 milyon TL. Seda Sayan'ın evleri arasında İstanbul'da 2 rezidans konut, Londra’da bir ev, üç villa ve İstanbul’da 30’a yakın daire var. 

CİHANGİR'DEKİ APARTMANINI OTEL YAPMAYA ÇALIŞIYOR

Cihangir’de bulunan apartmanını otel yapmayı düşünen ancak tarihi eser statüsünde olduğu için ruhsat sorunu yaşayan Sayan, birikimini Sapphire Rezidans’tan yaklaşık 9 milyon TL değerinde bir daire alarak değerlendirdi. Daha önce "Rezidansta yaşamak tam bana göre" diyen Seda Sayan, yeni evinin manzarasını ‘huzur’ diye sosyal medya hesabından paylaştı. Fotoğrafta İstanbul manzarasını gören camda Seda Sayan'ın silüeti var.

 

1 Yorum
BU HABER VE 'EV DÜZENİ' EKONOMİK ZARAR VEREN HABERİNİZİ SAÇMA VE GEREKSİZ BULUYORUM...