Seray Kaya kaybettiği babasının ardından yaptığı paylaşımla takipçilerini üzdü!

Kadın dizisinde Şirin karakterine can veren Seray Kaya, kaybettiği babasının ardından yazdığı satırlarla takipçilerini gözyaşlarına boğdu.

Seray Kaya kaybettiği babasının ardından yaptığı paylaşımla takipçilerini üzdü!

Ekranların sevilen dizisi Kadın'da Şirin karakterine can veren Seray Kaya geçtiğimiz günlerde babasını kaybetti. Kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden baba Kaya toprağa verildi. Ünlü oyuncu babasını doğum gününde kaybetmenin acısını sosyal medyadan sevenleriyle paylaştı. Duygusal bir yazı kaleme alan güzel oyuncu, yazdıklarıyla tüm sevenlerini gözyaşlarına boğdu. Kaya, "Babam... Hani derler ya babasının kızı... Ben tam da babasının kızıydım. Büyüdükçe sana benzemenin gururunu yaşadım. Ve evet, sen olmaktan gurur duydum ve hep duyacağım'' şeklinde yazı yazarak babasının olduğu fotoğrafı paylaşarak yürekleri dağladı.

''BÜYÜDÜKÇE SANA BENZEMENİN GURURUNU YAŞADIM''

"Babam... Hani derler ya babasının kızı... Ben tam da babasının kızıydım. Büyüdükçe sana benzemenin gururunu yaşadım. Ve evet, sen olmaktan gurur duydum ve hep duyacağım. Sen her zaman bana merhameti, saygıyı, güçlü kalmayı öğrettin. Ben ağladığımda ''Arkanda dağ gibi baban var'' derdin. Ben hayatımın her zor anında gücümü senden aldım. Şimdi biliyorum ki daha da güçlü olma vakti. Belki aramızdan ayrıldın ama bildiğim bir şey var ki sen asıl şimdi doğru yerde gerçek kavuşmanı yaşıyorsun. Doğum günüm seninle benim aramda bir bağ babacım. Gidişinin o güne denk gelmesinin bir sebebi var biliyorum. Ve kavuşacağımız günü bekliyorum. Seni çok seviyorum. 03.02.2019 Babamın vefatında arayan, mesaj atan, gelen-gelemeyen herkesten Allah razı olsun. Çok sağ olun..."

babasını kaybeden seray kaya mesajıyla gözyaşlarına boğdu!

 

Yorumlar