Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı ve kızı Melisa Ilıcalı'nın doğum günü fotoğrafını paylaştı!

Her paylaşımı olay olan Şeyma Subaşı bu kez eski eşi Acun Ilıcalı'nın kızları Melisa'yla birlikte çekilmiş olan doğum günü fotoğrafını Instagram'da paylaştı.

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı ve kızı Melisa Ilıcalı'nın doğum günü fotoğrafını paylaştı!

Geçtğimiz günlerde Acun Ilıcalı yeni projeleri için 'Gel Konuşalım' programında canlı yayında telefonundan görsel gösterirken eski eşi Şeyma Subaşı'nın  "Acun selam, ne zaman görüşebiliriz? Tarihleri konuşmamız lazım Miami Oteli ve parayla ilgili biriyle konuşacağım" mesajı çok konuşulmuştu. Subaşı'nın mesajın canlı yayında görünmesinin ardından Instagram hesabından açıklama yaparak kendini savunmuştu. Bu olay sosyal medyada epey bir gündem olurken Subaşı yine eleştirilere maruz kalacağı bir paylaşımda bulundu. Eski eşi Acun Ilıclalı'nın fotoğrafını paylaşan Subaşı, sosyal medyada yine gündem oldu. 

ATTIĞI MESAJLA HERKESİ ŞOKE ETMİŞTİ 

Acun Ilıcalı'dan aylık 125 bin TL nafaka alan eski eş Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı canlı yayındayken attığı bir mesajla herkesi şoke etmişti. Ilıcalı canlı yayında telefonunda yeni projesini gösterirken Şeyma'nın Miami oteli para kelimelerinin geçtiği mesajı kapatmaya çalışırken bir anda patlayan olayın ardından Şeyma Subaşı sosyal medya hesabından açıklama yapmıştı.

ACUN ILICALI'NIN FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Bu olayın üzerinde çok geçmeden Subaşı, bu kez de eski eşi Acun Ilıcalı'nın paylaştığı fotoğrafı kendi sosyal medya hesabından paylaştı. Ilıcalı'nın Şeyma Subaşı'yla olan evliliğinden olan Melisa'nın doğum gününde çekilmiş fotoğrafı, Şeyma Subaşı'da kendi sosyal medya hesabından paylaştı. Subaşı'nın bu hareketi sosyal medyada yine çok konuşulanlar arasına girdi. 

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı ve kızı Melisa Ilıcalı'nın doğum günü fotoğrafını paylaştı!

 

Yorumlar