Sosyal medya fenomeni Merve Taşkın Emre Mor'u ifşa etti!

Bekaretimi kaybettim açıklamasıyla gündem olan sosyal medya fenomeni ve Dj Merve Taşkın, Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Emre Mor'u ifşa etti!

Sosyal medya fenomeni Merve Taşkın Emre Mor'u ifşa etti!

Bekaretimi kaybettim açıklamasıyla olay olan ünlü sosyal medya fenomeni Merve Taşkın yine yaptı yapacağını! Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Emre Mor'un kendisine attığı mesajları ifşa eden Taşkın, ifşa haberlerinin ardından sosyal medya hesabından paylaşımı kendisinin yapmadığını söyleyerek açıklamalarda bulundu. Sosyetik güzel, "Dün gece Emre Mor ile ilgili atılan tweete ben paylaşmadım hesabım yeni elime geçti ve Biz arkadaşız Emre'yle.şeklinde açıklamalarda bulundu. 

"DAHA BİR ŞEY BELLİ DEĞİL"

Twitter hesabından videoyu paylaşan Merve Taşkın, "Bu tweet gizli bir şeyi paylaşmak sayılmaz onu yapmak istesem başka türlü paylaşım yapabilirdim ama amacım o değil, olmaz da! Amacım enişte adayınızla sizi tanıştırmak. Daha bir şey belli değil ama bakalım nasip kısmet. Önce görüşmek için müsait olmam gerekiyor tabi sanırım" yazdı.

"HESABIM ÇALINDI"

Taşkın ifşa haberlerinin ardından sosyal medya hesabından paylaşımı kendisinin yapmadığını söyledi. Sosyetik güzel, "Dün gece Emre Mor ile ilgili atılan tweete ben paylaşmadım hesabım yeni elime geçti ve Biz arkadaşız Emre'yle. Daha fazlası yok olamaz da. Kardeşim gibi görürüm kendisini umarım anlamışsınızdır" mesajını yayınladı.

 ifşa haberlerinin ardından sosyal medya hesabından paylaşımı kendisinin yapmadığını

 

Yorumlar