Sibel Can'ın balkondaki çıplak fotoğrafları sosyal medyayı salladı 21 yıl önce çekilmişti!

Sibel Can'ın 21 yıl önce balkonda çekilmiş fotoğrafları sosyal medyada gündem konusu oldu. Ayhan Kimsesizcan fotoğrafın hikayesini bakın nasıl anlattı.

Sibel Can'ın balkondaki çıplak fotoğrafları sosyal medyayı salladı 21 yıl önce çekilmişti!

Türk Sanat Müziğinin efsane isimlerinden biri olan Sibel Can, bir döneme damgasını vurmuştu. Şimdilerde 49 yaşında olan Sibel Can'ın , 21 yıl önce balkonda  çekilen çıplak fotoğrafları ise hala konuşuluyor. Posta’dan Ayhan Kimsesizcan’ın 21 yıl önce çektiği balkondaki çırılçıplak Sibel Can fotoğraflarını gündeme getirdi. Şu an Amerika'da yaşayan Kimsesizcan o fotoğrafların hikayesini bakın nasıl anlatmıştı. 

''BENİ TANIR DİYE HİÇ ORALARDA GÖRÜNMEDEN...''

New York'ta yaşayan ve ticaret yapan 1990’lı yılların en hızlı paparazzisi Ayhan Kimsesizcan o günü şöyle anlatıyor:  “Sibel Can’ın Fethiye’deki sosyetik tatil köyü Hillside’da olduğu haberi magazin bölümünün şefi Bekir Saçar’a geldi.O zaman 26 yaşında olan Sibel Can bikiniyle denize, havuza giriyormuş. Bu istihbaratın geldiği 25 Mayıs 1996 Cumartesi günü bir oda tutup müşteri gibi Hillside’a gittim.Uçak, yol derken saat 21.00’de otele ulaştım. Baktım Sibel Can yemek salonunda. Beni tanır diye hiç ortalarda görünmeden, bir sandviç alıp odaya kapandım.

FOTĞRAF MAKİNEM HAVLUMUN ALTINDAYDI

Sabah 8.30’da kahvaltıya indim. Sibel Can yine oradaydı. Aynı hızla salondan çıktım. Sibel Can’ın kaldığı villaya hakim bir noktayı seçtim ve havuz başında şezlongumu o yöne çevirip sözüm ona güneşlenmeye yattım. Teleobjektif takılmış fotoğraf makinem havlumun altındaydı.Sibel Can havuza geldi. Burun burunayız. Etrafta otelin güvenlik görevlileri de var. Makineyi alsam ve Sibel Hanım’a doğrultsam kıyamet kopacak. Hiç oralı olmadım, yüzüstü yatmaya devam ettim.Sibel Can havuza girdi ve villasına döndü. 3-5 dakika geçti geçmedi, ıslak mayosunu asmak için çırılçıplak vaziyette ağaçların arasındaki villasının balkonuna çıktı. Gözüm 100 metre ötedeki villada olduğu için durumu hemen fark ettim. 

AKLIMA HER ŞEY GELİRDİ DE  ÇIPLAK BALKONA ÇIKACAĞI AKLIMA GELMEZDİ

Şezlongdaki yüzüstü pozisyonumu hiç bozmadan yerde duran fotoğraf makinemi havluyla birlikte aldım. Villaya doğrultup otomatik deklanşöre bastım. Gözümü vizöre koyamadığım için netlik yapamamıştım. Aklıma her şey gelirdi de saat 15.00’te, millet ortalıktayken ünlü assolist Sibel Can’ın çırılçıplak balkona çıkacağı gelmezdi.

Sibel Can'ın balkondaki çıplak fotoğrafları sosyal medyayı salladı 21 yıl önce çekilmişti!

HEMEN GAZETEYİ ARAYIP MÜJDEYİ VERDİM

Gazeteden emanet olarak yanıma verilen cep telefonundan şefim Bekir Saçar’ı arayıp müjdeyi verdim! Dijital fotoğraf makineleri henüz icat edilmemişti. Film yıkanmadan çektiğim fotoğrafları görmem imkânsızdı. Heyecan diz boyu… Belki gören olmuştur, güvenliğe haber verirler kuşkusuyla dört günlük rezervasyonum olmasına rağmen parayı yakıp 15 dakika içinde Hillside’dan ayrıldım.

25 KAREDEN İKİSİNDE SİBEL CAN ÇIRILÇIPLAK KADRAJA GİRMİŞTİ 

Telaşımı gören resepsiyonculara “Annem hastalanmış acilen İstanbul’a dönmem gerekiyor” dedim. Otelden kiraladığım araçla Dalaman Havaalanı’na gittim. Bir hayli uçak bekledim. Saat 24.00’ü biraz geçe İstanbul’a vardım. Hemen gazeteye gidip filmi laboratuvara verdim. Evet, başarmıştım. 25 kareden ikisinde Sibel Can çırılçıplak kadraja girmişti.

sibel can balkonda çırıl çıplak yakalandı!.

 

Yorumlar