Simge Fıstıkoğlu ve eşi Emir Tavukçoğlu kimdir işte bebeklerinin cinsiyeti!

Simge Fıstıkoğlu ve eşi Emir Tavukoğlu kimdir ne iş yaparlar? NTV'nin ekran yüzü Simge Fıstıkoğlu ve işadamı eşi Emir Tavukçuoğlu erkek bebek sahibi oldu.

Simge Fıstıkoğlu ve eşi Emir Tavukçoğlu kimdir işte bebeklerinin cinsiyeti!

Haber spikeri Simge Fıstıkoğlu ve eşi Emir Tavukçuoğlu'nun bebekleri dünyaya geldi. Emir Tavukoğlu ve eşi Simge Fıstıkoğlu'nun bir oğlan çocukları oldu. Ünlü çiftin bebek haberini Simge Fıstıkoğlu'nun ablası Sinem Fıstıkoğlu Instagram hesabından duyurdu. Simge Fıstıkoğlu ve eşi Emir Tavukoğlu'nun erkek bebekleri Acıbadem Hastanesi'nde doğdu. Teyze Sinem Fıstıkoğlu kardeşiyle çekilen bir fotoğrafını paylaşarak, "Dünyanın en iyi kardeşi şimdi anne oldu. Maşallah deyin kardeşime, İyi dilekleriniz, her şey için teşekkürler" diye yazdı. 

Simge Fıstıkoğlu ve Emir Tavukçuoğlu Nisan 2018'de evlenmişlerdi. 

Simge Fıstıkoğlu eşi Emir Tavukçuoğlu

SİMGE FISTIKOĞLU KİMDİR ASLEN NERELİ KAÇ YAŞINDA?

12 Aralık 1982 tarihli doğumlu Simge Fıstıkoğlu, medyaya ilk adımını Elle Decor Dergisi ile attı. 6 aylık stil editörlüğü deneyiminden sonra yazılı basın yerine görsel basında çalışmak istedi. Simge Fıstıkoğlu, televizyon dünyasına 2006 yılında spiker ablasının ısrarıyla girmiştir. Ablası, Sinem Fıstıkoğlu özel bir televizyon kanalında sunuculuk yapmaktadır.İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nden mezun olduktan sonra başlayan medya kariyerinde 2006 yılında ekranlarla tanışan Fıstıkoğlu, Habertürk'ün spor müdürlüğü göreviyle genç yaşta yöneticilikle tanıştı. Fıstıkoğlu kariyerine, Üniversite son sınıftayken başladığını söylüyor. Yazı yazmayı çok seven Fıstıkoğlu, "Stajımın sonrasında ise televizyona geçme düşünceleri başlamıştı ve gelen spor spikerliği teklifini hemen olumlu olarak değerlendirdim" diyor.

Emir Tavukçuoğlu kimdir

EMİR TAVUKÇUOĞLU KİMDİR ASLEN NERELİ NE İŞ YAPIYOR?

Emir Tavukçuoğlu aslen Rize‘lidir. Ancak Emir Tavukoğlu kendini Kadıköylü olarak tanıtmayı sevenlerden. Emir Tavukçuoğlu gayrimenkul işiyle uğraşmakta. Tavukçuoğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Emir Tavukçuoğlu’nun şirketi bugüne kadar İstanbul Kadıköy Bağdat Caddesi civarında 100’ün üzerinde projeye imza attı. Ayrıca geliştirdikleri inşaat teknolojileri ile estetik bir trend yakaladıklarını, Bağdat Caddesi'nin kendine has yeşil dokusunu korumaya özen göstererek projelerini yürüttüklerine açıklamıştır. Tavukçuoğlu Gayrimenkul Bağdat Caddesi’nin semt haline gelmesinde öne çıkan şirketlerin başında yer almaktadır.

 

Yorumlar