Sinan Akçıl ile boşanan Burcu Kıratlı'dan açıklama inatlaşmadan dolayı boşandık!

Sinan Akçıl ile tek celsede boşanan Burcu Kıratlı, ''Sinan'ı seviyorum ihanetten değil inatlaşmadan dolayı boşandık'' diyerek şaşkınlığa yol açtı.

Sinan Akçıl ile boşanan Burcu Kıratlı'dan açıklama inatlaşmadan dolayı boşandık!

Sinan Akçıl ve Burcu Kıralı 2019 yılının başlarında sade bir nikah töreni ile dünyaevine girmişlerdi. Evliliklerini bitirme kararı alan ünlü çift  9 Eylül'de tek celsede boşandı. Kıratlı, boşanma sonrası ilk paylaşımını derin yırtmaçlı geceliğiyle resim çizerek yaptı. Boşanmayla alakalı hiçbir paylaşım yapmayan Kıratlı ilk kez açıklamalarda bulundu. Kıratlı, Sinan'ı seviyorum ihanetten değil inatlaşmadan dolayı boşandık dedi.

"SİNAN'I HALA SEVİYORUM, ÇÜNKÜ ÇOK DEĞERLİ"

Dün Instagram hesabından derin yırtmaçlı geceliğiyle resim çizerken video paylaşan Burcu Kıratlı, eleştiri yağmuruna tutuldu. Videoyu paylaştığına pişman olduğunu söyleyen Kıratlı, Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına özel açıklama yaptı. Kıratlı videosu için "Ben resme yeni başlamadım ki, yıllardır yapıyorum. Tasarım mezunuyum. Bir sürü tablom da var. O an aslan resmi çiziyordum, çünkü burcum aslan. Mutfağımda duvarıma asacağım. Bunalımda ya da sıkıntı da değilim. Sinan'ı hala seviyorum, çünkü çok değerli." dedi.

"KISKANÇLIK DEĞİL İNATLAŞMA YÜZÜNDEN AYRILDIK"

Sinan Akçıl ile boşanması hakkında konuşan Burcu Kıratlı, "Biz esas olarak kıskançlık değil bir inatlaşma yüzünden ayrıldık. Kimse inanmıyor ama böyle. İnatlaştık. Başka hiçbir sebebi yok bu ayrılığın" dedi.

Sinan A.kçıl ile boşanan Burcu Kıratlı'dan açıklama inatlaşmadan dolayı boşandık!

Yorumlar