Talat Bulut taciz skandalını yalanlamıştı telefon konuşmaları başını yakacak

Talat Bulut'un taciz skandalı büyüyor. Bulut tacizi inkar etmişti ama genç kızın avukatı telefon konuşmaları olduğunu ve gerçeklerin ortaya çıkacağını anlattı.

Talat Bulut taciz skandalını yalanlamıştı telefon konuşmaları başını yakacak
-A A+

Talat Bulut Yasak Elma dizisinin setinde çalışan genç kızı taciz ettiği iddia edilmişti. Bulut iddiaları yalanlasa da genç kızın avukatı Bulut'un başını yakacak telefon konuşmaları olduğunu söyledi. Avukat, "Bu telefon konuşmaları mahkemeye sunulduğunda Bulut'un inkarlarının boşa olduğu da ortaya çıkacak" dedi. 

SALDIRGAN VE AGRESİF SAVUNMA

Özge Şimşek’in avukatı Sibel Önder, Kartal Anadolu Adliyesi’nde şunları söyledi:

● “Talat Bulut’un açıklamasının gerçeklikle ilgisi yok. Savunmasının içeriği saldırgan, agresif ve müvekkilimi karalamaktan ibaret.”

● “Müvekkilim birçok kadının yaptığı gibi susmayı değil, kadınların makus talihine baş kaldırmayı seçti. Popülerlik peşinde koşan bir kadın değil, bedenine ve ruhuna sahip çıkan güçlü kadını temsil etmektedir.”

OYUNCULAR TANIKLIK YAPACAK

● “Talat Bulut ‘Sözkonusu şikayeti neden 5 gün sonra yaptın?’ diyerek kendisini haklı göstermeye çalışsa da kanun; tacize uğrayan mağdurların yasadıkları travmayı hesaplayarak şikayet süresini 6 ay olarak belirlemiştir.”

● “Talat Bulut’un menajeri müvekkilimin erkek arkadaşını arayıp uzlaşma sağlamaya çalıştı. Ama bunu da inkar ettiler. Tarafların kullandıkları cep telefonlarının kaydı sayesinde söz konusu inkarın asılsızlığı ortaya çıkacak.” Avukat, dizi oyuncularının ve çalışanlarının gerekli durumlarda Özge Şimşek için tanıklık yapacağını da açıkladı.

(Posta)